19 +

odcinek 474

19 +

Nowe odcinki na antenie TVN7 od poniedziałku do czwartku o godz. 19:00.

rek denerwuje się wizytą w klinice leczenia niepłodności, gdzie ma odebrać pierwsze wyniki badań. Wpada w złość, kiedy dowiaduje się, że jego rodzice o wszystkim wiedzą. Lucy chce być przy mężu. Okazuje się, że Arek ma modelowe wyniki, ale przed nim kolejne badania, jeszcze tego dnia ma oddać próbkę nasienia. Lekarz zleca przebadanie się również Lucy. Arek jest dobrej myśli.
Tymczasem Sara czuje się samotna i jest przez to wściekła. Na domiar wszystkiego Błażej zaczął flirtować z mężczyzną, którego próbowała poderwać. Z desperacji szuka partnera w Internecie. Wkrótce wpada jej oko nieznajomy klient Scarface. Frodo przyłapuje jednak chłopaka na próbie kradzieży, a Sara postanawia wykorzystać sytuację i zaszantażować mężczyznę. W zamian za milczenie chce seksu…

19+ - streszczenie

Dla grupy przyjaciół nadszedł upragniony moment zakończenia liceum i rozpoczęcia samodzielnego życia. Melania nie dostaje się do szkoły aktorskiej, przyjmuje więc pracę asystentki księgowej i zakłada bloga, na którym komentuje życie swoje i znajomych. Jej najlepszą przyjaciółką jest Lena - studentka medycyny. Licealna para, Kasia i Rafał niedługo zostaną rodzicami. Do paczki należą też Jola i Irek - zakochana para, Lucy i Kamil - przyszli prawnicy oraz Sebastian - utalentowany tancerz, który nie zwraca uwagi na zadurzoną w nim Alę.

19+ - nowy sezon

Nadchodzi nowy sezonu serialu, który pełen będzie zaskakujących wydarzeń i niespodziewanych zwrotów akcji. Oskar Prus wyjdzie z aresztu. Chłopak spędził w nim niemal rok, niesłusznie oskarżony przez Sarę. Znajomi są szczęśliwi, ponieważ odzyskali starego kumpla, ale Oskar nie potrafi odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Nad związkiem Melanii i Janka zaczynają się zbierać czarne chmury. Para niemal rozstała się z przez jedną z ostatnich kłótni, jednak wypadek chłopaka ponownie zbliżył ich do siebie. Mela wprowadza się do Janka i jego matki. Szybko przekonuje się, że wspólne mieszkanie prowadzi do wielu konfliktów między zakochanymi. Jak potoczą się losy ich miłości?

W życiu małżeństwa Lucy i Arka szykują się duże zmiany. Para postanawia skorzystać z okazji i kupić sobie większe mieszkanie. Frodo rozwodzi się z żoną, Ala znajduje szczęście u boku Magdy, a Seba będzie walczył o względy Gosi. Irek i Iwona kłócą się bez końca. Obydwoje mają silne osobowości i charaktery. Wkrótce dziewczyna będzie potrzebowała dużego wsparcia swojego chłopaka…

19+ – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "19+" obejrzysz online na player.pl.

19+ – kiedy premiera odcinka?

Nowe odcinki „19+” obejrzysz już jesienią od poniedziałku do piątku o 16:30 na antenie TVN.