19 +

odcinek 472

19 +

Nowe odcinki na antenie TVN7 od poniedziałku do czwartku o godz. 19:00.

Przyjaciele spędzili pierwsza noc w nowym domu. Konrad dalej randkuje z Doris, o czym dowiaduje się Zuza. Jest wściekła, że chłopak tak szybko pocieszył się po rozstaniu z nią. Postanawia poderwać Adriana. Jednak Adrian wciąż spotyka się z Różą, a kiedy dziewczyna pojawia się w mieszkaniu na Dietla, Zuza nie wytrzymuje i zachowuje się wobec niej okropnie. Jest w coraz gorszym stanie, na dodatek wychodzi w oczach przyjaciół na złośliwa desperatkę. Iwona martwi się o przyjaciółkę i radzi jej , aby zapomniała o Adrianie, a pomyślała o sobie. Wkrótce Róża dowiaduje się, że Zuza zakochała się w jej chłopaku i ma za złe Adrianowi, że o  niczym jej nie powiedział.
Tymczasem Sara czuje się samotna, przez co jest wściekła. Wszyscy wokół są w szczęśliwych związkach, a one ciągle jest sama. Nieoczekiwanie wpada jej w oko jeden z klientów Scarface i wszystko wskazuje na to, że on również jest zainteresowany dziewczyną. Do czasu, kiedy mężczyzna wręcza jej nr swojego telefonu i prosi o przekazanie go Błażejowi…

19+ - streszczenie

Dla grupy przyjaciół nadszedł upragniony moment zakończenia liceum i rozpoczęcia samodzielnego życia. Melania nie dostaje się do szkoły aktorskiej, przyjmuje więc pracę asystentki księgowej i zakłada bloga, na którym komentuje życie swoje i znajomych. Jej najlepszą przyjaciółką jest Lena - studentka medycyny. Licealna para, Kasia i Rafał niedługo zostaną rodzicami. Do paczki należą też Jola i Irek - zakochana para, Lucy i Kamil - przyszli prawnicy oraz Sebastian - utalentowany tancerz, który nie zwraca uwagi na zadurzoną w nim Alę.

19+ - nowy sezon

Nadchodzi nowy sezonu serialu, który pełen będzie zaskakujących wydarzeń i niespodziewanych zwrotów akcji. Oskar Prus wyjdzie z aresztu. Chłopak spędził w nim niemal rok, niesłusznie oskarżony przez Sarę. Znajomi są szczęśliwi, ponieważ odzyskali starego kumpla, ale Oskar nie potrafi odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Nad związkiem Melanii i Janka zaczynają się zbierać czarne chmury. Para niemal rozstała się z przez jedną z ostatnich kłótni, jednak wypadek chłopaka ponownie zbliżył ich do siebie. Mela wprowadza się do Janka i jego matki. Szybko przekonuje się, że wspólne mieszkanie prowadzi do wielu konfliktów między zakochanymi. Jak potoczą się losy ich miłości?

W życiu małżeństwa Lucy i Arka szykują się duże zmiany. Para postanawia skorzystać z okazji i kupić sobie większe mieszkanie. Frodo rozwodzi się z żoną, Ala znajduje szczęście u boku Magdy, a Seba będzie walczył o względy Gosi. Irek i Iwona kłócą się bez końca. Obydwoje mają silne osobowości i charaktery. Wkrótce dziewczyna będzie potrzebowała dużego wsparcia swojego chłopaka…

19+ – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "19+" obejrzysz online na player.pl.

19+ – kiedy premiera odcinka?

Nowe odcinki „19+” obejrzysz już jesienią od poniedziałku do piątku o 16:30 na antenie TVN.