19 +

odcinek 471

19 +

Nowe odcinki na antenie TVN7 od poniedziałku do czwartku o godz. 19:00.

W domu Krzyśka i przyjaciół panuje zamieszanie związane z przeprowadzką. Wszyscy są zaskoczeni obecnością Doris, która – jak twierdzi – spędziła tu noc z Konradem po imprezie, na którą poszli poprzedniego wieczoru. Konrad nie pamięta, czy przespał się z dziewczyną, Monika ostrzega brata przed nią. Tymczasem Dorota niczym się nie przejmuje i podstępnie zdobywa adres domu, w którym przyjaciele będą mieszkać… Wkrótce nieoczekiwanie pojawia się tam i okłamuje wszystkich, że to Konrad po pijanemu zdradził jej, gdzie się przeprowadza.
Kaja po romantycznej randce z Frodo była szczęśliwa do momentu, kiedy nie przyłapała chłopaka na kłamstwie. Zaczyna podejrzewać, że jej ukochany spotyka się z Alą. Jednocześnie Ala odkrywa, że Magda tez ją okłamała. Dziewczyny nie wiedzą, że Frodo w tajemnicy uczy Magdę, jak się bić…

19+ - streszczenie

Dla grupy przyjaciół nadszedł upragniony moment zakończenia liceum i rozpoczęcia samodzielnego życia. Melania nie dostaje się do szkoły aktorskiej, przyjmuje więc pracę asystentki księgowej i zakłada bloga, na którym komentuje życie swoje i znajomych. Jej najlepszą przyjaciółką jest Lena - studentka medycyny. Licealna para, Kasia i Rafał niedługo zostaną rodzicami. Do paczki należą też Jola i Irek - zakochana para, Lucy i Kamil - przyszli prawnicy oraz Sebastian - utalentowany tancerz, który nie zwraca uwagi na zadurzoną w nim Alę.

19+ - nowy sezon

Nadchodzi nowy sezonu serialu, który pełen będzie zaskakujących wydarzeń i niespodziewanych zwrotów akcji. Oskar Prus wyjdzie z aresztu. Chłopak spędził w nim niemal rok, niesłusznie oskarżony przez Sarę. Znajomi są szczęśliwi, ponieważ odzyskali starego kumpla, ale Oskar nie potrafi odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Nad związkiem Melanii i Janka zaczynają się zbierać czarne chmury. Para niemal rozstała się z przez jedną z ostatnich kłótni, jednak wypadek chłopaka ponownie zbliżył ich do siebie. Mela wprowadza się do Janka i jego matki. Szybko przekonuje się, że wspólne mieszkanie prowadzi do wielu konfliktów między zakochanymi. Jak potoczą się losy ich miłości?

W życiu małżeństwa Lucy i Arka szykują się duże zmiany. Para postanawia skorzystać z okazji i kupić sobie większe mieszkanie. Frodo rozwodzi się z żoną, Ala znajduje szczęście u boku Magdy, a Seba będzie walczył o względy Gosi. Irek i Iwona kłócą się bez końca. Obydwoje mają silne osobowości i charaktery. Wkrótce dziewczyna będzie potrzebowała dużego wsparcia swojego chłopaka…

19+ – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "19+" obejrzysz online na player.pl.

19+ – kiedy premiera odcinka?

Nowe odcinki „19+” obejrzysz już jesienią od poniedziałku do piątku o 16:30 na antenie TVN.