19 +

odcinek 468

19 +

Przyjaciele muszą wyprowadzić się z domu rodziców Krzyśka po tym, jak chłopak pokłócił się z nimi. Szukają mieszkania. Ojciec Krzyska przychodzi z propozycją, aby zamieszkali w domu, który jego wuj oferuje do wynajęcia. Po obejrzeniu domu przyjaciele mają mieszane odczucia, ostatecznie decydują się tam przeprowadzić. A ponieważ dom jest duży, szukają współlokatorów.
Konrad tęskni za Zuzą, umawia się z nią na spotkanie i ma nadzieje, że do siebie wrócą. Jednak dziewczyna wciąż jest zakochana w Adrianie i nie może Konradowi niczego obiecać, nie chce go oszukiwać. W tej sytuacji Konrad dołącza do grupy przeprowadzającej się do nowego domu. Na listę lokatorów wpisuje się też Rafał.
Tymczasem Filip obawia się, że mechanik chce oszukać go przy naprawie odziedziczonego auta. Prosi o pomoc Frodo. Wkrótce Lena dowiaduje się o wszystkim.

19+ - streszczenie

Dla grupy przyjaciół nadszedł upragniony moment zakończenia liceum i rozpoczęcia samodzielnego życia. Melania nie dostaje się do szkoły aktorskiej, przyjmuje więc pracę asystentki księgowej i zakłada bloga, na którym komentuje życie swoje i znajomych. Jej najlepszą przyjaciółką jest Lena - studentka medycyny. Licealna para, Kasia i Rafał niedługo zostaną rodzicami. Do paczki należą też Jola i Irek - zakochana para, Lucy i Kamil - przyszli prawnicy oraz Sebastian - utalentowany tancerz, który nie zwraca uwagi na zadurzoną w nim Alę.

19+ - nowy sezon

Nadchodzi nowy sezonu serialu, który pełen będzie zaskakujących wydarzeń i niespodziewanych zwrotów akcji. Oskar Prus wyjdzie z aresztu. Chłopak spędził w nim niemal rok, niesłusznie oskarżony przez Sarę. Znajomi są szczęśliwi, ponieważ odzyskali starego kumpla, ale Oskar nie potrafi odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Nad związkiem Melanii i Janka zaczynają się zbierać czarne chmury. Para niemal rozstała się z przez jedną z ostatnich kłótni, jednak wypadek chłopaka ponownie zbliżył ich do siebie. Mela wprowadza się do Janka i jego matki. Szybko przekonuje się, że wspólne mieszkanie prowadzi do wielu konfliktów między zakochanymi. Jak potoczą się losy ich miłości?

W życiu małżeństwa Lucy i Arka szykują się duże zmiany. Para postanawia skorzystać z okazji i kupić sobie większe mieszkanie. Frodo rozwodzi się z żoną, Ala znajduje szczęście u boku Magdy, a Seba będzie walczył o względy Gosi. Irek i Iwona kłócą się bez końca. Obydwoje mają silne osobowości i charaktery. Wkrótce dziewczyna będzie potrzebowała dużego wsparcia swojego chłopaka…

19+ – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "19+" obejrzysz online na player.pl.

19+ – kiedy premiera odcinka?

Nowe odcinki „19+” obejrzysz już jesienią od poniedziałku do piątku o 16:30 na antenie TVN.