19 +

odcinek 443

19 +

Magda spędziła całą noc na komisariacie po tym, jak stanęła w obronie Frodo, a on zaprzeczył, że napastnik miał nóż. Mecenas Pawlak angażuje się w pomoc dziewczynie. Seba i Ala postanawiają dowiedzieć się, kim jest bandyta zaatakowany przez Magdę i chcą obejrzeć monitoring ze Scarface. Jednak Frodo usuwa nagrania, bo boi się zemsty. Sara odzyskuje jednak nagrania, a Sebastian rozpoznaje niebezpiecznego mężczyznę…. Iwona również przejmuje się sytuacją Magdy, wie, że jedyne, co może jej pomóc to zeznania świadka, który potwierdzi, że napastnik groził nożem. Decyduje się to zrobić…
Tymczasem Lucy ma tego dnia lecieć do Nowego Jorku z Aleksem. Z powodu wyjazdu między nią a Arkiem dochodzi do kłótni. Lucy wpada w panikę, bo w ostatniej chwili orientuje się, że zgubiła paszport i oskarża męża, że to on ukrył jej dokument. Wkrótce odkrywa, co się stało….

19+ - streszczenie

Dla grupy przyjaciół nadszedł upragniony moment zakończenia liceum i rozpoczęcia samodzielnego życia. Melania nie dostaje się do szkoły aktorskiej, przyjmuje więc pracę asystentki księgowej i zakłada bloga, na którym komentuje życie swoje i znajomych. Jej najlepszą przyjaciółką jest Lena - studentka medycyny. Licealna para, Kasia i Rafał niedługo zostaną rodzicami. Do paczki należą też Jola i Irek - zakochana para, Lucy i Kamil - przyszli prawnicy oraz Sebastian - utalentowany tancerz, który nie zwraca uwagi na zadurzoną w nim Alę.

19+ - nowy sezon

Nadchodzi nowy sezonu serialu, który pełen będzie zaskakujących wydarzeń i niespodziewanych zwrotów akcji. Oskar Prus wyjdzie z aresztu. Chłopak spędził w nim niemal rok, niesłusznie oskarżony przez Sarę. Znajomi są szczęśliwi, ponieważ odzyskali starego kumpla, ale Oskar nie potrafi odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Nad związkiem Melanii i Janka zaczynają się zbierać czarne chmury. Para niemal rozstała się z przez jedną z ostatnich kłótni, jednak wypadek chłopaka ponownie zbliżył ich do siebie. Mela wprowadza się do Janka i jego matki. Szybko przekonuje się, że wspólne mieszkanie prowadzi do wielu konfliktów między zakochanymi. Jak potoczą się losy ich miłości?

W życiu małżeństwa Lucy i Arka szykują się duże zmiany. Para postanawia skorzystać z okazji i kupić sobie większe mieszkanie. Frodo rozwodzi się z żoną, Ala znajduje szczęście u boku Magdy, a Seba będzie walczył o względy Gosi. Irek i Iwona kłócą się bez końca. Obydwoje mają silne osobowości i charaktery. Wkrótce dziewczyna będzie potrzebowała dużego wsparcia swojego chłopaka…

19+ – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "19+" obejrzysz online na player.pl.

19+ – kiedy premiera odcinka?

Nowe odcinki „19+” obejrzysz już jesienią od poniedziałku do piątku o 16:30 na antenie TVN.