19 +

odcinek 441

19 +

Brat Meli ukradł jej klucze, urządził imprezę w jej gabinecie i upił się z kolegami. Za karę musi wszystko sam posprzątać. Tymczasem mama Meli wyjawia dziewczynie, że dostała list od ojca Kacpra. Chce przez córkę oddać go mężczyźnie, nie zamierza też czytać listu. Kacper boi się, że jego tata chce odnowić znajomość z mamą Melanii. Jednak Mela uważa, że nie jest to wyznanie miłości, tylko pożegnanie… Wkrótce okazuje się, że brat Meli zaginął. Chłopak podsłuchał jej rozmowę z mama na temat ojca Kacpra i wmówił sobie, że małżeństwo jego rodziców się rozpadnie. Dopiero Kacper przemawia mu do rozsądku.
Jednocześnie na Dietla panuje poruszenie, bo Adrian umówił się na randkę z dziewczyną, tajemnicza Adrianną. Iwona nie potrafi opanować ciekawości i podstępnie doprowadza do spotkania z parą. Adrianowi nie podoba się zachowanie koleżanek, Iwona i Zuza sprowadzają jego randkę do mieszkania. Irek rozpoznaje w Adzie byłą dziewczynę kolegi ze studiów. Zdradza Iwonie, że dziewczyna przespała się z ojcem byłego chłopaka. Iwona postanawia ostrzec Adriana….

19+ - streszczenie

Dla grupy przyjaciół nadszedł upragniony moment zakończenia liceum i rozpoczęcia samodzielnego życia. Melania nie dostaje się do szkoły aktorskiej, przyjmuje więc pracę asystentki księgowej i zakłada bloga, na którym komentuje życie swoje i znajomych. Jej najlepszą przyjaciółką jest Lena - studentka medycyny. Licealna para, Kasia i Rafał niedługo zostaną rodzicami. Do paczki należą też Jola i Irek - zakochana para, Lucy i Kamil - przyszli prawnicy oraz Sebastian - utalentowany tancerz, który nie zwraca uwagi na zadurzoną w nim Alę.

19+ - nowy sezon

Nadchodzi nowy sezonu serialu, który pełen będzie zaskakujących wydarzeń i niespodziewanych zwrotów akcji. Oskar Prus wyjdzie z aresztu. Chłopak spędził w nim niemal rok, niesłusznie oskarżony przez Sarę. Znajomi są szczęśliwi, ponieważ odzyskali starego kumpla, ale Oskar nie potrafi odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Nad związkiem Melanii i Janka zaczynają się zbierać czarne chmury. Para niemal rozstała się z przez jedną z ostatnich kłótni, jednak wypadek chłopaka ponownie zbliżył ich do siebie. Mela wprowadza się do Janka i jego matki. Szybko przekonuje się, że wspólne mieszkanie prowadzi do wielu konfliktów między zakochanymi. Jak potoczą się losy ich miłości?

W życiu małżeństwa Lucy i Arka szykują się duże zmiany. Para postanawia skorzystać z okazji i kupić sobie większe mieszkanie. Frodo rozwodzi się z żoną, Ala znajduje szczęście u boku Magdy, a Seba będzie walczył o względy Gosi. Irek i Iwona kłócą się bez końca. Obydwoje mają silne osobowości i charaktery. Wkrótce dziewczyna będzie potrzebowała dużego wsparcia swojego chłopaka…

19+ – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "19+" obejrzysz online na player.pl.

19+ – kiedy premiera odcinka?

Nowe odcinki „19+” obejrzysz już jesienią od poniedziałku do piątku o 16:30 na antenie TVN.