19 +

odcinek 436

19 +

Zuza i Konrad po zabawie w „dzień na tak” wyjechali na mini wczasy do Suwałk. W związku z tym Konrada zastępuje w pubie Marcel, a Zuzę w hostelu Iwona Małkowska. Kasia jest tym załamana i wolałaby pracować z kimś innym. Iwona nie chce wprowadzać złej atmosfery, przeprasza Kasię za akcję z Dominiką, której nagie zdjęcia wysłała Witkowi. Wkrótce w hostelu pojawia się Aleks i zwierza się Kasi, że czuje się samotny. Goście hostelu postanawiają zrobić swojemu koledze żart i wmawiają Aleksowi, że chłopak chce go poznać i poderwać. Iwona ostrzega mężczyznę, dzięki czemu Aleks unika ośmieszenia. To sprawia, że Kasia daje Iwonie szansę i nawet zostają koleżankami.
Tymczasem Irek nie może znieść popisów Marcela w Addiction. Marcie jednak podoba się czarujący chłopak i postanawia na stałe włączyć go do ekipy pracującej w pubie.

19+ - streszczenie

Dla grupy przyjaciół nadszedł upragniony moment zakończenia liceum i rozpoczęcia samodzielnego życia. Melania nie dostaje się do szkoły aktorskiej, przyjmuje więc pracę asystentki księgowej i zakłada bloga, na którym komentuje życie swoje i znajomych. Jej najlepszą przyjaciółką jest Lena - studentka medycyny. Licealna para, Kasia i Rafał niedługo zostaną rodzicami. Do paczki należą też Jola i Irek - zakochana para, Lucy i Kamil - przyszli prawnicy oraz Sebastian - utalentowany tancerz, który nie zwraca uwagi na zadurzoną w nim Alę.

19+ - nowy sezon

Nadchodzi nowy sezonu serialu, który pełen będzie zaskakujących wydarzeń i niespodziewanych zwrotów akcji. Oskar Prus wyjdzie z aresztu. Chłopak spędził w nim niemal rok, niesłusznie oskarżony przez Sarę. Znajomi są szczęśliwi, ponieważ odzyskali starego kumpla, ale Oskar nie potrafi odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Nad związkiem Melanii i Janka zaczynają się zbierać czarne chmury. Para niemal rozstała się z przez jedną z ostatnich kłótni, jednak wypadek chłopaka ponownie zbliżył ich do siebie. Mela wprowadza się do Janka i jego matki. Szybko przekonuje się, że wspólne mieszkanie prowadzi do wielu konfliktów między zakochanymi. Jak potoczą się losy ich miłości?

W życiu małżeństwa Lucy i Arka szykują się duże zmiany. Para postanawia skorzystać z okazji i kupić sobie większe mieszkanie. Frodo rozwodzi się z żoną, Ala znajduje szczęście u boku Magdy, a Seba będzie walczył o względy Gosi. Irek i Iwona kłócą się bez końca. Obydwoje mają silne osobowości i charaktery. Wkrótce dziewczyna będzie potrzebowała dużego wsparcia swojego chłopaka…

19+ – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "19+" obejrzysz online na player.pl.

19+ – kiedy premiera odcinka?

Nowe odcinki „19+” obejrzysz już jesienią od poniedziałku do piątku o 16:30 na antenie TVN.