19 +

odcinek 432

19 +

Lucy postanowiła zawalczyć o siebie i zdecydowała się lecieć do Nowego Jorku.
Tymczasem Frodo spędził noc na kanapie w mieszkaniu Leny. Towarzystwa dotrzymuje mu Ala, która z powodu przeziębienia siedzi w domu. A ponieważ zaraziła Frodo, więc chłopak może spędzić u nich kolejną noc. Magdzie przestaje się to podobać, poza tym ma wyrzuty sumienia i postanawia wpłynąć na Kaję. Liczy, że Kaja wybaczy ukochanemu i zabierze go z powrotem do siebie… Niespodziewanie w mieszkaniu pojawiają się rodzice Ali. Chcą, by jako rodzina poszli na terapię, ojciec dziewczyny nie chce stracić ukochanej córki…
Hotel Witka został uhonorowany nagrodą dla menagera roku. Nagrodę przyznaje branżowy portal internetowy. Aneta jest przekonana, że nagroda jest dla niej i nie przyjmuje do wiadomości, że dotyczy zarządzania w poprzednim roku, więc należy się Kasi. Kasia nie umie dać mamie wygrać i nie zgadza się, by przypisywała sobie jej sukces.

19+ - streszczenie

Dla grupy przyjaciół nadszedł upragniony moment zakończenia liceum i rozpoczęcia samodzielnego życia. Melania nie dostaje się do szkoły aktorskiej, przyjmuje więc pracę asystentki księgowej i zakłada bloga, na którym komentuje życie swoje i znajomych. Jej najlepszą przyjaciółką jest Lena - studentka medycyny. Licealna para, Kasia i Rafał niedługo zostaną rodzicami. Do paczki należą też Jola i Irek - zakochana para, Lucy i Kamil - przyszli prawnicy oraz Sebastian - utalentowany tancerz, który nie zwraca uwagi na zadurzoną w nim Alę.

19+ - nowy sezon

Nadchodzi nowy sezonu serialu, który pełen będzie zaskakujących wydarzeń i niespodziewanych zwrotów akcji. Oskar Prus wyjdzie z aresztu. Chłopak spędził w nim niemal rok, niesłusznie oskarżony przez Sarę. Znajomi są szczęśliwi, ponieważ odzyskali starego kumpla, ale Oskar nie potrafi odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Nad związkiem Melanii i Janka zaczynają się zbierać czarne chmury. Para niemal rozstała się z przez jedną z ostatnich kłótni, jednak wypadek chłopaka ponownie zbliżył ich do siebie. Mela wprowadza się do Janka i jego matki. Szybko przekonuje się, że wspólne mieszkanie prowadzi do wielu konfliktów między zakochanymi. Jak potoczą się losy ich miłości?

W życiu małżeństwa Lucy i Arka szykują się duże zmiany. Para postanawia skorzystać z okazji i kupić sobie większe mieszkanie. Frodo rozwodzi się z żoną, Ala znajduje szczęście u boku Magdy, a Seba będzie walczył o względy Gosi. Irek i Iwona kłócą się bez końca. Obydwoje mają silne osobowości i charaktery. Wkrótce dziewczyna będzie potrzebowała dużego wsparcia swojego chłopaka…

19+ – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "19+" obejrzysz online na player.pl.

19+ – kiedy premiera odcinka?

Nowe odcinki „19+” obejrzysz już jesienią od poniedziałku do piątku o 16:30 na antenie TVN.