19 +

odcinek 427

19 +

Od czasu pożaru w Scarface Magda pomaga Sarze mimo, że wie, że to nie podoba się Ali i reszcie przyjaciół. Tymczasem Seba i Gosia niespodziewanie wracają wcześniej z wyjazdu i są zaskoczeni, widząc zeskładowane w szkole tańca rzeczy ze Scarface. Ala nie uprzedziła o niczym kolegi, bo miała nadzieję, że zanim on wróci Sara zabierze wszystko. Teraz musi tłumaczyć się Sebastianowi, który żąda, aby wszystko zniknęło do następnego dnia. Magda namawia Sarę, aby jak najszybciej znalazła nowe miejsce na pub.
Tymczasem Mela jest w złym humorze, ma kaca po wczorajszej imprezie w Addiction. Po rozmowie z mamą dochodzi tez do wniosku, że jest głupią blondynka, która nadaje się wyłącznie do robienia paznokci. Żeby udowodnić sobie i innym, że tak nie jest, postanawia sama zrobić rozliczenie księgowe swojej firmy.

19+ - streszczenie

Dla grupy przyjaciół nadszedł upragniony moment zakończenia liceum i rozpoczęcia samodzielnego życia. Melania nie dostaje się do szkoły aktorskiej, przyjmuje więc pracę asystentki księgowej i zakłada bloga, na którym komentuje życie swoje i znajomych. Jej najlepszą przyjaciółką jest Lena - studentka medycyny. Licealna para, Kasia i Rafał niedługo zostaną rodzicami. Do paczki należą też Jola i Irek - zakochana para, Lucy i Kamil - przyszli prawnicy oraz Sebastian - utalentowany tancerz, który nie zwraca uwagi na zadurzoną w nim Alę.

19+ - nowy sezon

Nadchodzi nowy sezonu serialu, który pełen będzie zaskakujących wydarzeń i niespodziewanych zwrotów akcji. Oskar Prus wyjdzie z aresztu. Chłopak spędził w nim niemal rok, niesłusznie oskarżony przez Sarę. Znajomi są szczęśliwi, ponieważ odzyskali starego kumpla, ale Oskar nie potrafi odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Nad związkiem Melanii i Janka zaczynają się zbierać czarne chmury. Para niemal rozstała się z przez jedną z ostatnich kłótni, jednak wypadek chłopaka ponownie zbliżył ich do siebie. Mela wprowadza się do Janka i jego matki. Szybko przekonuje się, że wspólne mieszkanie prowadzi do wielu konfliktów między zakochanymi. Jak potoczą się losy ich miłości?

W życiu małżeństwa Lucy i Arka szykują się duże zmiany. Para postanawia skorzystać z okazji i kupić sobie większe mieszkanie. Frodo rozwodzi się z żoną, Ala znajduje szczęście u boku Magdy, a Seba będzie walczył o względy Gosi. Irek i Iwona kłócą się bez końca. Obydwoje mają silne osobowości i charaktery. Wkrótce dziewczyna będzie potrzebowała dużego wsparcia swojego chłopaka…

19+ – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "19+" obejrzysz online na player.pl.

19+ – kiedy premiera odcinka?

Nowe odcinki „19+” obejrzysz już jesienią od poniedziałku do piątku o 16:30 na antenie TVN.