19 +

odcinek 425

19 +

Odkąd Iwona i Irek wyjechali do Paryża na romantyczny tydzień, w Scarface pracuje Magda Wolska. Ala jest wściekła. Tymczasem okazuje się, że dziewczyny mogą mieć poważniejszy problem. Rodzice Leny postanawiają, że chcą być razem i zamieszkać w Krakowie. W związku z tym informują córkę, że zamierzają sprzedać mieszkanie i kupić dwa mniejsze, dla Leny i dla siebie. To oznacza, że Magda i Ala musza poszukać sobie nowego lokum… Wkrótce jednak Lena podsłuchuje rozmowę telefoniczną ojca, z której wynika, że mężczyzna potrzebuje pieniędzy, bo musi natychmiast wyjechać z kraju. Dziewczyna jest pewna, że ojciec kolejny raz oszukał jej mamę… Obie są zrozpaczone, tymczasem okazuje się, że zaszło nieporozumienie…
Mela i Lucy przypadkiem spotykają Monikę Zarzycką, dziewczyna imprezuje, a jest w ciąży. Postanawiają powstrzymać ją przed piciem alkoholu i wzywają na pomoc Arka. Okazuje się, że Monika czuje się samotna i opuszczona, uważa, że nikogo nie interesuje, Janek od dłuższego czasu w ogóle się z nią nie kontaktuje. Mela jest oburzona zachowaniem byłego chłopaka i postanawia przemówić mu do rozumu.

19+ - streszczenie

Dla grupy przyjaciół nadszedł upragniony moment zakończenia liceum i rozpoczęcia samodzielnego życia. Melania nie dostaje się do szkoły aktorskiej, przyjmuje więc pracę asystentki księgowej i zakłada bloga, na którym komentuje życie swoje i znajomych. Jej najlepszą przyjaciółką jest Lena - studentka medycyny. Licealna para, Kasia i Rafał niedługo zostaną rodzicami. Do paczki należą też Jola i Irek - zakochana para, Lucy i Kamil - przyszli prawnicy oraz Sebastian - utalentowany tancerz, który nie zwraca uwagi na zadurzoną w nim Alę.

19+ - nowy sezon

Nadchodzi nowy sezonu serialu, który pełen będzie zaskakujących wydarzeń i niespodziewanych zwrotów akcji. Oskar Prus wyjdzie z aresztu. Chłopak spędził w nim niemal rok, niesłusznie oskarżony przez Sarę. Znajomi są szczęśliwi, ponieważ odzyskali starego kumpla, ale Oskar nie potrafi odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Nad związkiem Melanii i Janka zaczynają się zbierać czarne chmury. Para niemal rozstała się z przez jedną z ostatnich kłótni, jednak wypadek chłopaka ponownie zbliżył ich do siebie. Mela wprowadza się do Janka i jego matki. Szybko przekonuje się, że wspólne mieszkanie prowadzi do wielu konfliktów między zakochanymi. Jak potoczą się losy ich miłości?

W życiu małżeństwa Lucy i Arka szykują się duże zmiany. Para postanawia skorzystać z okazji i kupić sobie większe mieszkanie. Frodo rozwodzi się z żoną, Ala znajduje szczęście u boku Magdy, a Seba będzie walczył o względy Gosi. Irek i Iwona kłócą się bez końca. Obydwoje mają silne osobowości i charaktery. Wkrótce dziewczyna będzie potrzebowała dużego wsparcia swojego chłopaka…

19+ – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "19+" obejrzysz online na player.pl.

19+ – kiedy premiera odcinka?

Nowe odcinki „19+” obejrzysz już jesienią od poniedziałku do piątku o 16:30 na antenie TVN.