19 +

odcinek 400

19 +

Mela spędziła z Kacprem romantyczną noc w hostelu Kasi. Obydwoje są bardzo zakochani i szczęśliwi. Krzysiek zgadza się, żeby Mela zatrzymała się u nich na jakiś czas. Kacper chce mieć dziewczynę przy sobie. Nawet kiedy Lena każe mamie przeprosić jej przyjaciółkę i proponuje powrót do mieszkania, Mela nie chce, bo teraz najbardziej chce być blisko Kacpra. Tymczasem ojciec Leny dziękuje córce, że uratowała mu życie. Mówi jej też, że nie ma dokąd pójść po operacji, nie ma gdzie mieszkać. Dziewczyna zastanawia się nad tym, żeby wziąć ojca do siebie. Jej matka jest temu przeciwna, uważa, że mężczyzn to egoista i manipulant. Iwona i Zuza wciąż ekscytują się Adrianem Kubackim. Zazdrośni Konrad i Irek postanawiają działać. Chcą umówić Adriana na randkę z Dominiką. O intrydze chłopaków dowiaduje się Iwona i też zaczyna działać. Koniec końców do kina z Adrianem idą Iwona i Zuza.

19+ - streszczenie

Dla grupy przyjaciół nadszedł upragniony moment zakończenia liceum i rozpoczęcia samodzielnego życia. Melania nie dostaje się do szkoły aktorskiej, przyjmuje więc pracę asystentki księgowej i zakłada bloga, na którym komentuje życie swoje i znajomych. Jej najlepszą przyjaciółką jest Lena - studentka medycyny. Licealna para, Kasia i Rafał niedługo zostaną rodzicami. Do paczki należą też Jola i Irek - zakochana para, Lucy i Kamil - przyszli prawnicy oraz Sebastian - utalentowany tancerz, który nie zwraca uwagi na zadurzoną w nim Alę.

19+ - nowy sezon

Nadchodzi nowy sezonu serialu, który pełen będzie zaskakujących wydarzeń i niespodziewanych zwrotów akcji. Oskar Prus wyjdzie z aresztu. Chłopak spędził w nim niemal rok, niesłusznie oskarżony przez Sarę. Znajomi są szczęśliwi, ponieważ odzyskali starego kumpla, ale Oskar nie potrafi odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Nad związkiem Melanii i Janka zaczynają się zbierać czarne chmury. Para niemal rozstała się z przez jedną z ostatnich kłótni, jednak wypadek chłopaka ponownie zbliżył ich do siebie. Mela wprowadza się do Janka i jego matki. Szybko przekonuje się, że wspólne mieszkanie prowadzi do wielu konfliktów między zakochanymi. Jak potoczą się losy ich miłości?

W życiu małżeństwa Lucy i Arka szykują się duże zmiany. Para postanawia skorzystać z okazji i kupić sobie większe mieszkanie. Frodo rozwodzi się z żoną, Ala znajduje szczęście u boku Magdy, a Seba będzie walczył o względy Gosi. Irek i Iwona kłócą się bez końca. Obydwoje mają silne osobowości i charaktery. Wkrótce dziewczyna będzie potrzebowała dużego wsparcia swojego chłopaka…

19+ – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "19+" obejrzysz online na player.pl.

19+ – kiedy premiera odcinka?

Nowe odcinki „19+” obejrzysz już jesienią od poniedziałku do piątku o 16:30 na antenie TVN.