Życie bez wstydu

sezon 3 odcinek 7

Życie bez wstydu 3

Wbrew powszechnej opinii, życie modelki nie należy do najłatwiejszych. Nieskazitelny wygląd, zadbane, kształtne i wysportowane ciało to podstawowe wymogi, które musi spełniać każda dziewczyna marząca o karierze na wybiegu. Dla Kasi, każda sesja zdjęciowa kończy się podobnie –wypychaniem stanika chusteczkami…
Duża utrata masy ciała niemal zawsze pozostawia po sobie ślad w postaci wiszących fałd skóry. To właśnie z tym problemem, do kliniki Ambroziak postanowiły zgłosić się Joanna i Marta – dwie siostry, które razem schudły blisko 150kg. Priorytetem Joanny jest usunięcie nadmiaru skóry z brzucha, zaś Marty – fałd na udach. Walkę o pozbycie się zbędnych kilogramów dziewczyny już wygrały. Czy druga wspólna bitwa - o własne szczęście i normalny wygląd również okaże się dla nich zwycięska?
Poznacie również Kasię, która od urodzenia zmaga się z naczyniakiem obejmującym niemal całą prawą stronę ciała. Wytykana od dziecka palcami, przezywana „łaciatą” wreszcie postanowiła wziąć los we własne ręce i zawalczyć nie tylko o swoje marzenia, ale także marzenie mamy, która od 22 lat obwinia siebie o wygląd ukochanej córki.