Życie bez wstydu

sezon 4 odcinek 13

Życie bez wstydu 4

O tym, że wady, z którymi się rodzimy determinują nasze życie, wie każdy. Także Anna, która urodziła się ze schorzeniem oka, objawiającym się opadaniem powieki. Dodatkowe problemy rodzinne, poczucie wykluczenia i „słaby start” nie przeszkodziły jednak kobiecie w walce z własnymi słabościami i „wyjściu na prostą”. Do pełni szczęścia brakuje Ani jedynie szeroko otwartych oczu, przez które zobaczy wreszcie piękno otaczającego ją świata.
Blisko 9 procent Polaków ma na swoim ciele tatuaż. I choć wiele osób uważa go za szpetny dodatek, moda na jego posiadanie wciąż nie słabnie. Statystyki wskazują jednak, że co trzecia osoba posiadająca tatuaż z różnych powodów chciałaby go usunąć. Wśród nich jest Monika, która nie zważając na kwestie bezpieczeństwa zdecydowała się na tego typu zabieg u niewykwalifikowanej kosmetyczki. Domowe metody z zastosowaniem pumeksu i kwasu włącznie, nie pomogły, lecz tylko oszpeciły ramię kobiety jeszcze bardziej. Czy lekarzom z Kliniki Ambroziak uda się cofnąć skutki źle podjętej przed laty decyzji?
Wulkany, kratery, grudy. Tak Natalia określa niedoskonałości znajdujące się na jej twarzy. Pękające w najmniej oczekiwanym momencie krosty oraz blizny po bolesnych wypryskach, to przykra codzienność osiemnastolatki. Tony makijażu, maści i innych kosmetyków oraz ogromne sumy pieniędzy przeznaczone na "zaleczanie" przypadłości, skłoniły Darię do zasięgnięcia porady, tym razem nie kosmetyczki, ale wykwalifikowanego dermatologa.