Życie bez wstydu

sezon 5 odcinek 12

Życie bez wstydu 5

Ciąża to dla wielu kobiet jeden z najpiękniejszych okresów w ich życiu. Jednak po urodzeniu dziecka często okazuje się, że do niedawna idealna figura być może przepadła na dobre. W ostatnim odcinku poznamy dwie bohaterki, dla których jedynym pragnieniem jest znów czuć się pięknie w swojej skórze.

Pierwszej z nich – Izie, po dwóch porodach pozostały dwa „nieestetyczne, długie worki", które skutecznie uniemożliwiają jej czerpanie radości ze wspólnych chwil spędzonych z dziećmi. Problemy z kręgosłupem, wrzynające się ramiączka i trudności w codziennym funkcjonowaniu sprawiły, że kobieta czuje się niepełnowartościową matką. Jedyną szansą na odzyskanie pewności siebie i kontroli nad własnym życiem stała się konsultacja z chirurgiem plastycznym. Czy Iza i jej lekarz podejmą ryzyko jakie niesie za sobą operacja?

Drugą bohaterką jest Marta, dla której okres ciąż był jednym z najbardziej traumatycznych w życiu. Przez spadek samooceny jej dawne kompleksy przybrały na sile, a aby zapomnieć o jednym z nich w dość nietypowym miejscu kobieta zrobiła sobie... kolczyk. Niestety to nie wystarczyło, aby uporać się ze skrępowaniem, jakie czuje na co dzień. Teraz Iza szuka pomocy i zrozumienia u specjalistów, którzy zrobią wszystko, aby ich pacjentka otrzymała szansę na życie bez wstydu.