Życie bez wstydu

sezon 4 odcinek 11

Życie bez wstydu 4

Wybryki natury, trędowaci, naznaczeni. Tak często czują się ludzie, którzy urodzili się z różnego rodzaju znamionami na ciele. I choć dziś większość tego typu przypadłości jest skutecznie leczona, wiele osób nadal zmaga się ze wstydliwymi przebarwieniami, które rujnują ich życie.

Daniel niemal do perfekcji opanował sztukę wykonywania make-upu. I choć chłopak zdaje sobie sprawę z faktu, iż na twarzy mężczyzny, nawet najstaranniej opracowane makijaże wyglądają dość dziwnie, każdy swój dzień rozpoczyna od nakładania paru warstw matującego podkładu. Wszystko po to, aby ukryć przed światem wstydliwą część swojego oblicza - maskę, która determinowała niemal każdy element jego dotychczasowego życia.

Z tym samym problemem do Kliniki Ambroziak zgłosiła się Magda, dla której największym dramatem jest plama na szyi. To właśnie przez nią, kobieta od zawsze była nieśmiała, skryta i zamknięta w sobie. Magda do dziś większość swojego czasu poświęcała choremu na autyzm synowi. Oddana rodzinie, dopiero teraz postanowiła zawalczyć o marzenia, znaleźć w sobie odwagę i poprosić o pomoc specjalistów. Czy lekarzom uda się spełnić marzenia pacjentów i podejmą walkę o ich normalny wygląd oraz życie bez wstydu?