Życie bez wstydu

sezon 6 odcinek 1

Życie bez wstydu 6

Szybka utrata 30 kg to szok dla każdego organizmu. Jednak jeszcze większe przerażenie po intensywnej walce z wielką wagą wzbudził w Andżelice widok jej wiszącej nieestetycznej „oponki", którą kobieta swobodnie może wachlować podczas największych upałów. Przepuszczanie w kolejce oraz niezręczne uwagi dotyczące jej „trzeciej ciąży" stały się przykrą codziennością i niechcianym wspomnieniem błogiego obżarstwa, o którym młoda mama chciałaby już dawno zapomnieć. Czy lekarze zajmą się hodowanym przez lata brzuszkiem 27-latki i dziewczyna będzie mogła spełnić swoje marzenie o klejnociku w pępku?

Nadziei na odmianę losu poszuka niezwykle dzielny 11-latek, który 8 lat temu wraz z mamą ucierpiał w pożarze mieszkania. Niekończące się wizyty u specjalistów, ból i przykre przezwiska stały się nieodłącznym elementem dzieciństwa Kuby, którego marzeniem jest normalny wygląd. Czy kosmiczny laser i zręczne ruchy doktora naprawią bliznę młodego piłkarza i sprawią, że na twarzy jego mamy pojawi się w końcu uśmiech? Jedno jest pewne. Determinacja i siła walki chłopca o szczęście swojej rodziny, doprowadzi do łez niejednego!

W pierwszym odcinku szóstej serii „Życia bez wstydu" przekonacie się również, na czym polega praca zespołowa i na jakie wyrzeczenia muszą przygotować się lekarze, aby zdobyć wiedzę niezbędną do wykonywania z pozoru nieskomplikowanych zabiegów.