Życie bez wstydu

sezon 5 odcinek 1

Życie bez wstydu 5

Lekarz to nie tylko zawód, ale przede wszystkim powołanie. Doktor Ambroziak i zespół jego specjalistów już po raz piąty potwierdzą tę tezę i udowodnią, że każdy „problem” to wyzwanie, a rzeczy niemożliwe po prostu… nie istnieją. Czas rozpocząć piąty sezon programu „Życie bez wstydu”!
Wdzięk, pewność siebie, seksapil. 30-letnia Sandra niemal do perfekcji opanowała sztukę uwodzenia innych. Zawadiacki uśmiech i zawstydzanie ludzi to sposoby na zdobywanie ich uznania, jednocześnie odwracające uwagę od kompleksu małych, nieproporcjonalnych do reszty ciała piersi, których kobieta najzwyczajniej… się wstydzi. Zalotne spojrzenie dziewczyny oczarowały i speszyły niejednego mężczyznę. Czy te same triki Sandra zastosuje podczas konsultacji z lekarzem, od którego będzie zależała decyzja o zmieniającej jej wygląd i tym samym życie operacji?

Nienawiść do swojego wyglądu towarzyszy Izie od niemal 40 lat. Rozległy, szpecący naczyniak obejmujący połowę jej twarzy, to powód kpin i szyderstw, które kobieta musi znosić od najmłodszych lat. „Plamiasta”, „ciele” to tylko dwa spośród wielu obraźliwych przydomków, które niejednokrotnie doprowadziły Izę do płaczu. Dziś, nieco pewniejsza siebie, za namową rodziny postanowiła wreszcie zawalczyć o swoje szczęście. Czy „eksperymentalna” i ryzykowna terapia zastosowana przez specjalistów przyniesie upragniony rezultat?