TVN Style

Życie bez wstydu

Widzowie pokochali doktora Ambroziaka i jego ekipę. Najwyższej klasy specjaliści już trzeci sezon będą dawali zakompleksionym pacjentom szansę na lepsze życie.

Nietypowe schorzenia, poważne defekty i drobne niedoskonałości. To wszystko może zrujnować życie niejednej osobie. W nowym sezonie wśród pacjentów kliniki znajdzie się zrozpaczona kobieta cierpiąca na zanik tkanki tłuszczowej policzków, mężczyzna, który od szesnastu lat przykleja swoje odstające uszy do skóry głowy oraz dziewczyna bez brwi. Lekarze podejmą się trudnych, wielogodzinnych operacji osób, które drastycznie schudły. Zrekonstruują pierś poparzonej kobiecie nazywającej siebie potworem. Pomogą tym, którzy zmagają się z deformacjami i bliznami po ciężkich wypadkach. Do kliniki zgłosi się także kobieta, która robiła sobie zastrzyki z kwasu hialuronowego kupowanego przez Internet. W programie pojawi się także słynna modelka Kamila Szczawińska. Jaki jest powód jej wizyty?

Doktor Ambroziak wraz z innymi ekspertami zrobią wszystko, żeby pomóc swoim pacjentom i zapewnić im „Życie bez wstydu”.

W nowym sezonie, widzów, którzy śledzą pracę doktora Ambroziaka i jego współpracowników, czeka nie lada gratka. Lekarze opowiedzą więcej o swoim życiu prywatnym.  Zdradzą także, jak radzą sobie z emocjami towarzyszącymi im w pracy każdego dnia.

Kraj produkcji:
Polska
Tagi:
operacje plastyczne, Marcin Ambroziak, Ambroziak, lekarz z tvn style, jak sobie radzić z defektem, zabiegi chirurgii plastycznej, czy chirurgia plastyczna ratuje życie, operacje plastyczne TVN Style, jak wygląda operacja, klinika Ambroziaka, Ambroziak TVN Style, jak poprawić naturę
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Życie bez wstydu”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty