Żony Miami

sezon 1 odcinek 7

Żony Miami

Helena i Rodrigo wybierają się na wycieczkę po okolicy. Myli się jednak ten, kto myśli, że na mapie ich przystanków są luksusowe butiki. Tym razem małżeństwo postanawia zafundować sobie mały zastrzyk adrenaliny – stanąć oko w oko z bestią.

Prace nad prywatnym samolotem Sylwii dobiegają końca. Kobieta szykuje się w pierwszy podniebny rejs swoim nowym środkiem transportu. Zabiera przyjaciółki do restauracji znajdującej się… na drugim końcu świata. Na miejscu po kolejnym kieliszku w głowie kobiety zrodzi się szatański pomysł!

Tym razem Aneta wybiera się na zakupy. I to bardzo ważne. Musi znaleźć idealną bieliznę na romantyczną randkę z mężem. Do sklepu jedzie swoim ulubionym samochodem Rolls-Roycem. I jak się okazuje, wybór nie jest przypadkowy. Na miejscu na Anetę czeka kolejna niespodzianka – ma cały sklep dla siebie!

U Karoliny praca wre. Kobieta odwiedza laboratorium, żeby sprawdzić, czy zaprojektowane przez nią kosmetyki do włosów spełniają jej oczekiwania. Czy może już ogłosić sukces? Następnie kobieta wybiera się do fryzjera, gdzie czekają ją kolejne negocjacje z Atheną. Jedno jest pewne: córka lubi testować cierpliwość Karoliny.