Żony Miami

sezon 1 odcinek 3

Żony Miami

W nowym odcinku widzowie poznają nową „Żonę Miami”, Karolinę Antoniades. Wraz z mężem Kostkiem kobieta bardzo przywiązuje wagę do zdrowego i aktywnego trybu życia. Jednak przekonanie córki Atheny do dobrych, dietetycznych nawyków i intensywnego uprawiania sportu, wydaje się być trudnym zadaniem…

Ela z kolei otwiera swój salon piękności „Powder Room”. Jedzie do miejsca, w którym powstaje jej królestwo. Wszystkiego chce dopilnować sama. Po zawodowych obowiązkach przychodzi czas na rodzicielskie – czas zadbać o karierę sportową syna.

Sylwia projektuje swój prezent na 30-te urodziny. Myli się jednak ten, kto założy, że chodzi o sukienkę i biżuterię. Po południu z kolei poświęca swój czas 5-letniemu synkowi.

Również Aneta oddaje się swojej ulubionej roli – kociej mamy. Tym razem musi odłożyć na bok swoje zadania i zabrać chorego kota do weterynarza. A do tego trzeba jeszcze spotkać się z przyjaciółkami. A na ulicach korki… Co w takiej sytuacji począć! Zamówić taksówkę! Nie będzie to jednak tradycyjny przewóz osobowy.