Żony Miami

sezon 1 odcinek 1

Żony Miami

Poznajcie bohaterki programu „Żony Miami”. Polki, które żyją w niewyobrażalnym luksusie, zapraszają was do swojego świata. Jak wyglądają ich wielkie rezydencje i piękne apartamenty? Jak spędzają dzień? Co je zachwyca, co je bawi, a co spędza im sen z powiek?

W wolny dzień jedna z naszych bohaterek wybiera się na wycieczkę jachtem po okolicy. Podczas rejsu, w piękny słoneczny poranek, Sylwia Graff pokaże wam rezydencje swoich sąsiadów. Następnie zajmie się przygotowaniami do wielkiego urodzinowego przyjęcia swojej koleżanki. A jest nią Aneta, która słynie w całym Miami z najbardziej ekstrawaganckich imprez. Tym razem jej przyjęcie urodzinowe odbędzie się pod hasłem „My Pink Paradise” na ogromnym katamaranie jej męża. Jedno jest pewne – szampan będzie lał się litrami! Jednym z gości będzie również Ela, czyli kolejna Polka w Miami. Jako świeżo upieczona singielka zamierza czerpać z życia garściami.

Na to wielkie wydarzenie towarzyskie nie dołączy jedna z naszych bohaterek – Ewa Sama. Ona tego dnia organizuje własne przyjęcie. Urodziny obchodzi najmłodszy człone jej rodziny – pies Zeke.

Ich koleżanki z Hollywood podbiły serca polskich fanów. Teraz pora na „Żony Miami”! Pięć nowych bohaterek, mieszkanek Florydy, spełnia swój amerykański sen, czerpiąc z życia pełnymi garściami. Markowe stroje, akcesoria, luksusowe samochody oraz jachty, prestiżowe imprezy i przystojni mężczyźni – tak wygląda ich codzienność, do której zabiorą użytkowników Playera!