Żony Hollywood. Więcej

Podglądanie codzienności tych kobiet wywołuje u widzów nie tylko duże emocje, ale też liczne kontrowersje. Słońce, luksus, wielkie pieniądze, ekstrawagancja, życie wśród gwiazd, piękno i wieczna młodość, a w tle słynny napis Hollywood. To jest właśnie ich rzeczywistość.

Piękne, intrygujące i żyjące z rozmachem Polki mieszkające w Hollywood, powracają! W tym sezonie pojawią się zarówno znane widzom panie, jak i nowe bohaterki. Wszystkie doskonale odnajdują się w roli Żon Hollywood! Co słychać u znajomych twarzy? Iwona Burnat, właścicielka najdroższych psów w Hollywood oraz hinduski gwiazdor popu – Reggie są zaręczeni i szykują się do zapierającego dech w piersiach ślubu. Helena Deeds wraz z Rodrigiem zabiorą nas w sentymentalną podróż, podzielą się wyjątkowo niebezpiecznymi pasjami, a także przedstawią nową miłość w ich rodzinie. A to już nowe bohaterki. Monique Lehmann jest światowej sławy artystką, cenioną twórczynią gobelinów. Tworzy imponujące tkaniny, które zdobią synagogi, kościoły, uczelnie i inne miejsca publiczne w całych Stanach Zjednoczonych. Jest córką słynnego Papcia Chmiela. Razem ze swoim mężem Davidem, oficerem marynarki i inżynierem NASA, tylko z pozoru prowadzą poukładane życie. Z każdym odcinkiem będą odsłaniać coraz więcej ekscentrycznych i zabawnych tajemnic. Dwie siostry, Żanett Gromadzky, konsultant imigracyjny oraz Joanna Maloney, będąca agentką oraz rzeczoznawcą nieruchomości, to nieokiełznane wulkany energii i zwariowane poszukiwaczki przygód. Jednak ich życie nie do końca jest usłane różami. Obie mają za sobą nieudane małżeństwa, ale siostrzana więź i wzajemne wsparcie pozwala im nie tracić nadziei na romantyczny „happy end”. Przebojowe siostry pokażą widzom jak bawią się szalone singielki w opływającej bogactwem metropolii. W drugim sezonie pojawi się również inna wybuchowa para – matka z córką. Izabela Yamagata, była modelka oraz właścicielka agencji modelingowej, a obecnie perfekcyjna pani domu, zaprosiła w swe progi dorosłą już córkę i wnuka. Niestety, w ich przypadku nie ma mowy o rodzinnej sielance. Nadopiekuńczość matki i beztroska jej 30-letniej córki rodzi wiele gwałtownych rodzinnych awantur. Ostatnią fascynującą osobowością, która dołączy do bohaterek nowego sezonu to ekscentryczna i opływająca w luksusy żona amerykańskiego biznesmena włoskiego pochodzenia – Eva D’Angelo. Jest bardzo przywiązana do Polski i na każdym kroku podkreśla swoje korzenie. Razem z mężem są członkami wielu elitarnych klubów w Los Angeles i słyną z wystawnych przyjęć organizowanych w swojej posiadłości.

Żony Hollywood. Więcejsezon 3 odcinek 12 Materiał dodatkowy do dwunastego odcinka Żony Hollywood. Więcejsezon 3 odcinek 11 Materiał dodatkowy do jedenastego odcinka Żony Hollywood. Więcejsezon 3 odcinek 10 Materiał dodatkowy do dziesiątego odcinka Żony Hollywood. Więcejsezon 3 odcinek 9 Materiał dodatkowy do dziewiątego odcinka Żony Hollywood. Więcejsezon 3 odcinek 8 Materiał dodatkowy do ósmego odcinka Żony Hollywood. Więcejsezon 3 odcinek 7 Materiał dodatkowy do siódmego odcinka Żony Hollywood. Więcejsezon 3 odcinek 6 Materiał dodatkowy do szóstego odcinka Żony Hollywood. Więcejsezon 3 odcinek 5 Materiał dodatkowy do piątego odcinka Żony Hollywood. Więcejsezon 3 odcinek 4 Materiał dodatkowy do czwartego odcinka Żony Hollywood. Więcejsezon 3 odcinek 3 Materiał dodatkowy do trzeciego odcinka Żony Hollywood. Więcejsezon 3 odcinek 2 Materiał dodatkowy do drugiego odcinka Żony Hollywood. Więcejsezon 3 odcinek 1 Materiał dodatkowy do pierwszego odcinka Żony Hollywood. Więcejsezon 2 odcinek 11 Materiał dodatkowy do jedenastego odcinka Żony Hollywood. Więcejsezon 2 odcinek 10 Materiał dodatkowy do dziesiątego odcinka Żony Hollywood. Więcejsezon 2 odcinek 9 Materiał dodatkowy do dziewiątego odcinka Żony Hollywood. Więcejsezon 2 odcinek 8 Materiał dodatkowy do ósmego odcinka Żony Hollywood. Więcejsezon 2 odcinek 7 Materiał dodatkowy do siódmego odcinka Żony Hollywood. Więcejsezon 2 odcinek 6 Materiał dodatkowy do szóstego odcinka Żony Hollywood. Więcejsezon 2 odcinek 5 Materiał dodatkowy do piatego odcinka Żony Hollywood. Więcejsezon 2 odcinek 4 Materiał dodatkowy do czwartego odcinka Żony Hollywood. Więcejsezon 2 odcinek 3 Materiał dodatkowy do trzeciego odcinka Żony Hollywood. Więcejsezon 2 odcinek 2 Materiał dodatkowy do drugiego odcinka Żony Hollywood. Więcejsezon 2 odcinek 1 Materiał dodatkowy do pierwszego odcinka