Żony Hollywood. Więcej

Podglądanie codzienności tych kobiet wywołuje u widzów nie tylko duże emocje, ale też liczne kontrowersje. Słońce, luksus, wielkie pieniądze, ekstrawagancja, życie wśród gwiazd, piękno i wieczna młodość, a w tle słynny napis Hollywood. To jest właśnie ich rzeczywistość.

Piękne, intrygujące i żyjące z rozmachem Polki mieszkające w Hollywood, powracają! W tym sezonie pojawią się zarówno znane widzom panie, jak i nowe bohaterki. Wszystkie doskonale odnajdują się w roli Żon Hollywood! Co słychać u znajomych twarzy? Iwona Burnat, właścicielka najdroższych psów w Hollywood oraz hinduski gwiazdor popu – Reggie są zaręczeni i szykują się do zapierającego dech w piersiach ślubu. Helena Deeds wraz z Rodrigiem zabiorą nas w sentymentalną podróż, podzielą się wyjątkowo niebezpiecznymi pasjami, a także przedstawią nową miłość w ich rodzinie. A to już nowe bohaterki. Monique Lehmann jest światowej sławy artystką, cenioną twórczynią gobelinów. Tworzy imponujące tkaniny, które zdobią synagogi, kościoły, uczelnie i inne miejsca publiczne w całych Stanach Zjednoczonych. Jest córką słynnego Papcia Chmiela. Razem ze swoim mężem Davidem, oficerem marynarki i inżynierem NASA, tylko z pozoru prowadzą poukładane życie. Z każdym odcinkiem będą odsłaniać coraz więcej ekscentrycznych i zabawnych tajemnic. Dwie siostry, Żanett Gromadzky, konsultant imigracyjny oraz Joanna Maloney, będąca agentką oraz rzeczoznawcą nieruchomości, to nieokiełznane wulkany energii i zwariowane poszukiwaczki przygód. Jednak ich życie nie do końca jest usłane różami. Obie mają za sobą nieudane małżeństwa, ale siostrzana więź i wzajemne wsparcie pozwala im nie tracić nadziei na romantyczny „happy end”. Przebojowe siostry pokażą widzom jak bawią się szalone singielki w opływającej bogactwem metropolii. W drugim sezonie pojawi się również inna wybuchowa para – matka z córką. Izabela Yamagata, była modelka oraz właścicielka agencji modelingowej, a obecnie perfekcyjna pani domu, zaprosiła w swe progi dorosłą już córkę i wnuka. Niestety, w ich przypadku nie ma mowy o rodzinnej sielance. Nadopiekuńczość matki i beztroska jej 30-letniej córki rodzi wiele gwałtownych rodzinnych awantur. Ostatnią fascynującą osobowością, która dołączy do bohaterek nowego sezonu to ekscentryczna i opływająca w luksusy żona amerykańskiego biznesmena włoskiego pochodzenia – Eva D’Angelo. Jest bardzo przywiązana do Polski i na każdym kroku podkreśla swoje korzenie. Razem z mężem są członkami wielu elitarnych klubów w Los Angeles i słyną z wystawnych przyjęć organizowanych w swojej posiadłości.

Żony Hollywood. Więcej, sezon 3, odcinek 12Materiał dodatkowy do dwunastego odcinka Żony Hollywood. Więcej, sezon 3, odcinek 11Materiał dodatkowy do jedenastego odcinka Żony Hollywood. Więcej, sezon 3, odcinek 10Materiał dodatkowy do dziesiątego odcinka Żony Hollywood. Więcej, sezon 3, odcinek 9Materiał dodatkowy do dziewiątego odcinka Żony Hollywood. Więcej, sezon 3, odcinek 8Materiał dodatkowy do ósmego odcinka Żony Hollywood. Więcej, sezon 3, odcinek 7Materiał dodatkowy do siódmego odcinka Żony Hollywood. Więcej, sezon 3, odcinek 6Materiał dodatkowy do szóstego odcinka Żony Hollywood. Więcej, sezon 3, odcinek 5Materiał dodatkowy do piątego odcinka Żony Hollywood. Więcej, sezon 3, odcinek 4Materiał dodatkowy do czwartego odcinka Żony Hollywood. Więcej, sezon 3, odcinek 3Materiał dodatkowy do trzeciego odcinka Żony Hollywood. Więcej, sezon 3, odcinek 2Materiał dodatkowy do drugiego odcinka Żony Hollywood. Więcej, sezon 3, odcinek 1Materiał dodatkowy do pierwszego odcinka Żony Hollywood. Więcej, sezon 2, odcinek 11Materiał dodatkowy do jedenastego odcinka Żony Hollywood. Więcej, sezon 2, odcinek 10Materiał dodatkowy do dziesiątego odcinka Żony Hollywood. Więcej, sezon 2, odcinek 9Materiał dodatkowy do dziewiątego odcinka Żony Hollywood. Więcej, sezon 2, odcinek 8Materiał dodatkowy do ósmego odcinka Żony Hollywood. Więcej, sezon 2, odcinek 7Materiał dodatkowy do siódmego odcinka Żony Hollywood. Więcej, sezon 2, odcinek 6Materiał dodatkowy do szóstego odcinka Żony Hollywood. Więcej, sezon 2, odcinek 5Materiał dodatkowy do piatego odcinka Żony Hollywood. Więcej, sezon 2, odcinek 4Materiał dodatkowy do czwartego odcinka Żony Hollywood. Więcej, sezon 2, odcinek 3Materiał dodatkowy do trzeciego odcinka Żony Hollywood. Więcej, sezon 2, odcinek 2Materiał dodatkowy do drugiego odcinka Żony Hollywood. Więcej, sezon 2, odcinek 1Materiał dodatkowy do pierwszego odcinka