Żony Hollywood

sezon 2 odcinek 6

Żony Hollywood 2

Nicolas przygotowuje się do dorosłego życia. Pomimo obłędnie bogatej rodzicielki - Heleny, postanowił pracować jako dostawca pizzy.  Dźwiga to ciężkie brzemię z przyjemnością rozwożąc jedzenie, jak przystało na klasycznego dostawcę - najnowszym modelem Ferrari.

Ewa postanowiła zrobić mały remoncik. Ten dzień będzie nieprzyjemny dla Chrisa, który dostał jedną z najgorszych prac. Składanie łóżka dla wielbiciela piwa i  golfa, oglądanego w tv, jest nie lada wyzwaniem. Dlatego postanawia przeciągnąć zadanie na kolejne dni…

Kinga zorganizowała swoje pierwsze przyjęcie kopertowe. Jest ono niczym innym jak zbieraniem pieniędzy na cele charytatywne. Jest to dla niej bardzo ważny dzień, ale jeszcze ważniejsze jest zajście w upragnioną ciążę. W połowie przyjęcia, specjalna aplikacja w telefonie poinformowała kobietę o pierwszym dniu owulacji. Chet wie, że goście są ważni, ale jak „Kingusia chce, Kingusia ma”, dlatego mężczyzna potulnie podreptał za piękną żona.

Iwona, Reggie i Toby w pochmurny Kalifornijski dzień, wybrali się do restauracji „Warszawa” na obiad. Placki ziemniaczane, pierogi i mizeria przypominają Iwonie o kuchni mamy, ale jeszcze nie kojarzą się jej z ojczyzną. Kobieta ma polskie korzenia, ale urodziła się w Chicago i nigdy nie była w Polsce.

U Heleny i Pana Stanleya trwają rozmowy na temat zmiany miejsca zamieszkania. Małżonkowie trochę rozbiegają się w marzeniach o nowej posiadłości. Dla Pana Stanleya liczy się mniejszy metraż i brak uciążliwych schodów, Helena w tym temacie liczy na trzy razy większy pałac niż dotychczas, basen oraz sale balową…