Żony Hollywood

sezon 3 odcinek 5

Żony Hollywood 3

Izabela przetestuje nowy samochód. Co dla kobiety jest najważniejsze w wyborze nowego auta? Marka? Moc silnika? Nic bardziej mylnego. Jeśli kolor nie pasuje do kreacji, może to uniemożliwić zakup nawet najlepiej wyposażanego pojazdu. Czy mąż wpiera Izę w jej wyborach? I jak wytrzymuje ciągłą inwigilację żony?  Izabela lubi mieć wszystko pod kontrolą. Żaden szczegół nie umknie jej uwadze. Uwielbia także organizować czas swoim bliskim. 
Podział obowiązków w domu państwa Lehmanów jest jasny. O wszystko co jest potrzebne do życia oraz przetrwania dba David, a Monique może poświęcić się wyłącznie niepraktycznym sprawom, czyli sztuce. Mąż, były kapitan marynarki wojennej, bez wątpienia ma wpojoną dbałość o bezpieczeństwo. Jest w stu procentach przygotowany na każde zagrożenie, nawet kataklizm. Jego perfekcjonizm zaskakuje samą Monique.
Iwona ponownie rozpoczyna poszukiwania sukni ślubnej. Tym razem zadanie okazuje się jeszcze trudniejsze. Tyle pięknych projektów, a tylko jedna ceremonia.  Iwona prosi więc o pomoc mamę. Czy jej decyzja będzie zgodna z wyborem Iwony? Czy matka i córka mają podobne wyobrażenie o ślubnej kreacji? Jak będą przebiegać dalsze przygotowania do wielkiego wesela? Czy może zakłócić je wielki pożar w Calabasas, zamknięte drogi i ewakuacja pięciu tysięcy ludzi?