Żony Hollywood

sezon 3 odcinek 4

Żony Hollywood 3

Ślub Iwony i Reggiego zbliża się wielkimi krokami. Wszystko musi być zapięte na ostatni guzik. A raczej na dwa guziki – polski i hinduski. Zamiast nauk przedmałżeńskich Iwona przygotowała więc dla Reggiego krótki i intensywny kurs rodzimej kultury i tradycji.

Nowy etap czeka również Helenę i Rodrigo, którzy wypuszczają Nicholasa w świat. Uroczystość zakończenia roku szkolnego w Malibu, studia w Polsce, samodzielne, dorosłe życie w poważnym związku z dziewczyną tak daleko od domu - to bardzo dużo jak na jeden raz do uniesienia przez matkę. Jak z tym wszystkim radzi sobie Helena?

Siostry Żanett i Dżoana nie ustają w poszukiwaniach  miłości swojego życia. Wykorzystują każdą nadarzającą się okazję. Na imprezach spotykają mnóstwo nowych ludzi, a wśród nich może przecież niespodziewanie pojawić się kandydat na życiowego partnera.

Za to Monique już dawno odnalazła swojego księcia, a kolejne lata spędzone razem tylko utwierdzają ją w słuszności tego wyboru. Z Davidem tworzą niebywale zgrany duet.