Żony Hollywood

sezon 2 odcinek 4

Żony Hollywood 2

Wielkimi krokami zbliża się rocznica ślubu Kingi i Czeta oraz Ewy i Chrisa. Obydwa małżeństwa przygotowały już atrakcje, które składać się mają między innymi ze wspólnego wyjazdu do winnicy.

Tego samego dnia Ewa i Christopher wyruszają w stronę Kalifornijskich winnic.  Zanim spotkają się z Kingą i jej małżonkiem, spędzą noc w urokliwym wiejskim domku. Chet tym razem nie chce niemile zaskoczyć swojej damy, dlatego w tym roku poważnie przygotował się do rocznicy.

W innej części Hollywood z pięknego pałacu rozbrzmiewają radosne okrzyki. Spadkobierczyni fortuny państwa Kołodziey, czyli mała Audrey, zachwyca się nowym prezentem od ukochanej babci. Helena pragnie przekazać swojej jedynej wnuczce całą wiedzę o świecie Chanel oraz Gucci. Dlatego w ukryciu przed jej rodzicami, przekazuje jej nową torebką Chanel 2.55.

Philip Krol, syn Heleny, jest ogromnie ważną osobą w jej życiu. To właśnie jemu przekazała prowadzenie rodzinnego interesu.  I chociaż początkowo uważała, że zbyt wcześnie uczynił ją babcią, to odkąd wnuczka Audrey pojawiła się na świecie, rozpieszcza ją do granic możliwości.