Żony Hollywood

sezon 3 odcinek 3

Żony Hollywood 3

Mąż Evy D’Angelo spełnia jej wszystkie marzenia. Czasami jednak zapomina się i potrafi obiecać za dużo. Podczas krótkiego urlopu w Rancho Mirage, na romantycznej kolacji, na prezencie w postaci naszyjnika od Cartiera się nie skończyło.

Izabela Yamagata też potrafi walczyć o szczęście własne oraz swoich bliskich. Odkąd opuściła Polskę, wciąż myślała o tym, by sprowadzić do siebie ukochaną mamę. Chciała by wszystkie osoby, które kocha, były blisko niej. I choć wydawało się to niemożliwe, dopięła swego. Tuż po przyjeździe do Stanów Zjednoczonych Teresa Mc Donald nie potrafiła się odnaleźć i nigdy nie przypuszczała, że będzie potrafiła rozpocząć zupełnie nowe życie, na innym kontynencie.

Monique Lehman uwielbia uszczęśliwiać swojego męża. Wspiera go w każdej decyzji i dopinguje w przekraczaniu kolejnych granic. I choć życie artystki z kapitanem marynarki wojennej i dyrektorem statków kosmicznych NASA wydaje się bardzo poukładane i przewidywalne, to czasem ich pomysły potrafią zaskoczyć  nawet ich samych!