Żony Hollywood

sezon 2 odcinek 2

Żony Hollywood 2

Kingę czeka smutne rozstanie. Mąż Chet wyjeżdża na tydzień w podróż służbową. I choć to tylko 7 dni, dla nich ta rozłąka wydaje się wiecznością. Tym bardziej, że na Kingę spadnie kilka obowiązków domowych, o których nie ma bladego pojęcia. No cóż, już samo słowo obowiązek Kinga musi sprawdzić w słowniku.

I choć Chet zadbał o jej życie erotyczne podczas swojej nieobecności, to jednak traktowana przez męża jak księżniczka, będzie miała mnóstwo powodów do nerwów. Co sprawiło jej najwięcej problemów? Jaki niezbyt sympatyczny mieszkaniec ogrodu ją zaatakuje?

Iwona, stylistka i projektantka odzieży dla pupili hollywoodzkich celebrytów, właścicielka najpopularniejszego psa w Los Angeles – Tobby’ego The Pomsky i artysta Reggie Benjamin, określany mianem Michaela Jacksona z Indii, to nadzwyczaj barwna para. Nad naszą hollywoodzką parą czuwa Anioł Stróż – kierowca Dave. Nie pozwala Iwonie i Reggiemu, tak normalnej i beztroskiej dwójce ludzi, zginąć w tym zwariowanym świecie blichtru , za którym tak trudno im jeszcze nadążyć. Jak wspólnie szykują się na imprezę?

Małgosia Migdał to idealny przykład osoby, która przebyła imponująca drogę kariery, od pucybuta do milionera. Jakich zajęć musiała imać się na początku, po przyjeździe do Stanów Zjednoczonych? Nie znając języka, wychowując małą córeczkę, musiała poradzić sobie w kraju pełnym szans, ale też stawiającym na ludzi wyjątkowych i utalentowanych. Na przeciętność w Ameryce nie ma miejsca. Dzisiaj