Żony Hollywood

sezon 2 odcinek 10

Żony Hollywood 2

Podczas wizyty agenta nieruchomości, Małgosia dowiaduje się ile wart jest majątek. Apartament, który w pełni zaprojektowała, zostaje wyceniony na niebotyczną kwotę. W najśmielszych snach bohaterka „Żon Hollywood” nie przypuszczała,że jest właścicielką takiej  fortuny.
Iwona i Reggie wybierają się na Comic-Con, czyli największy na świecie zjazd fanów komiksów w San Diego w Kalifornii. Nie będzie to jednak jedna z wielu podobnych do siebie imprez, w jakich para bierze udział. Z tą wyjątkowością jednak organizatorzy nie mają zbyt wiele wspólnego. To Reggie sprawi, że będzie ona jedyna w swoim rodzaju. W tajemnicy przed Iwoną szykuje ogromną niespodziankę, która dosłownie odmieni jej życie.
Rodrigo nie ustaje w przygotowaniach Nicolasa do dorosłego życia. Tym razem polem jego działania będzie ocean i ogromny katamaran. Jak już zdążyliśmy się zorientować, że Nicolas z dużą rezerwą podchodzi do starań Rodriga i często ma swoje zdanie na każdy temat.  Czy dwaj panowie w końcu się dogadają?
W pałacu Heleny Kolodziey odbywa się uroczysty koncert.  Na tym szczególnym wydarzeniu pojawi się Polonia Los Angeles oraz inni znamienici goście. Rozmach z jakim Helena planuje to wydarzenie robi niesamowite wrażenie. W związku z tym ogromny stres towarzyszy przygotowaniom tej ważnej imprezy. Kto nie wytrzyma napięcia?