Zgłoś remont

sezon 6 odcinek 7

Zgłoś remont 6

Maciej i Magda wraz z ośmiomiesięczną córką Nataszą niedawno kupili dom. Wnętrza urządzili poprzedni właściciele, ale naszym bohaterom nie wszystko w nich odpowiada. Problemem  jest kuchnia, która jest niewygodna dla pana domu.

Maciej kocha gotować, ale… ma 2 metry wzrostu, co to sprawia, że wszystko w  kuchni jest dla niego za niskie. Ponadto – marzy mu się nowy , ciemniejszy wystrój tego wnętrza i większa ilość szafek.   Najważniejszą jednak sprawą dla młodych rodziców jest urządzenie pokoju dla maleńkiej Nataszy. Przeznaczona dla dziewczynki przestrzeń jest pusta i nie przytulna.

Krzysztof zaprojektuje  pokój dla Nataszy  wyłożony tapetą w naturalny wzór, na ścianach i wzdłuż sufitu położone zostaną dekoracyjne panele, pod skosem znajdą się specjalnie zaprojektowane półeczki.  Pokój urządzi komplet uroczych mebli dla niemowląt, a całość dopełnią tkaniny i oświetlenie. Natasza dostanie tez nowe, pełne skrzydło drzwiowe, które dodatkowo wyciszy przestrzeń. Nie obędzie się oczywiście bez niespodzianek i i zaskakujących propozycji Krzysztofa.