Zawodowi handlarze

Handel samochodami to trudny i wymagający biznes. Nasz nowy program to prawdziwe historie właścicieli i pracowników firm handlujących samochodami. Tutaj gra toczy się o prawdziwego klienta i realną kasę.

Bohaterami nowego cyklu będą pracownicy jednego z większych komisów samochodowych w Łodzi.
To miejsce, przez które codziennie przewija się tłum klientów i w którym każdego miesiąca sprzedaje się kilkadziesiąt samochodów. Poznamy Bartka z Grodziska Mazowieckiego – właściciela jednoosobowej firmy sprowadzającej na zamówienie samochody z Niemiec i Holandii. Odwiedzimy z nim firmy handlujące samochodami za naszą zachodnią granicą. Pokażemy, jak przebiega proces poszukiwania samochodów,kwestie transportu oraz negocjacje z klientem, a także sprawdzimy, jak w branży radzą sobie Robert i „Wąski” z firmy z Pruszkowa, którzy na co dzień handlują youngtimerami sprowadzonymi głównie z Japonii i Szwajcarii.

Emisja w TV:
TVN Turbo, Wtorek 22:15
Kraj produkcji:
Polska
Tagi:
używane samochody, handel samochodami, komisy samochodowe, youngtimery, handlarze aut, handel autami używanymi, gdzie kupić dobre auto, zaufane komisy, auta z japonii, auta z niemiec, import aut, japoński dom aukcyjny, komis Łódź, ściąganie aut z niemiec, ściąganie aut z zagranicy, auta w dobrym stanie
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Zawodowi handlarze”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty