Zaskocz mnie!

sezon 2 odcinek 4

Zaskocz mnie! 2

Łukasz - bohater kolejnego odcinka programu „Zaskocz mnie!" to prawnik, którego wielką pasją jest gotowanie. Najważniejsza jest dla niego rodzina - żona Magda, córka Zuzia i syn Maks. Z okazji 5. rocznicy ślubu, chciałby przygotować dla swojej ukochanej niebanalną niespodziankę, dlatego też o pomoc poprosił Anię Lucińską.

Para poznała się 6 lat temu, a połączyła ich córka Łukasza. Mężczyzna bardzo szybko poczuł, że to właśnie Magda jest miłością jego życia. Kobieta uwielbia nowinki modowe, makijażowe i fryzjerskie, a w wolnych chwilach czytuje blogi o tej tematyce. Łukasz marzy, by niespodzianka nawiązywała do motywu, który pojawił się na ich weselu, na które para przypłynęła motorówką. Jednocześnie chciałby, by jego żona miała możliwość spotkania ze swoimi ulubionymi osobistościami.

Prowadząca zorganizuje dla Magdy wieczór pełen niespodzianek, zaskakujących zwrotów akcji i wyjątkowych gości. W finale kobieta spotka tego najważniejszego dla siebie mężczyznę, z którym będzie mogła poczuć się jak w dniu ich ślubu.