Zamiana żon

sezon 2 odcinek 6

Zamiana żon 2

Dwie rodziny z zupełnie innym podejściem do życia i niecodziennym podziałem ról w rodzinie.

Zamiana żon - Co w odcinku?

Na wielkopolskiej ziemi znajduje się dom pełen miłości do sztuki. W nim mieszka Kamila, perfekcyjna żona i matka jej córki Lena i Julia oraz kochający antyki i utrzymujący rodzinę mąż i przedsiębiorca Krzysztof. Na nowoczesnej sztuce Kamila zna się świetnie. Odpowiedni ton i motywacja potrafią więcej zdziałać niż miałaby zastosować karę. Taką postawę wynosi się z domu.

 

W mieście Jelczu mieszka Agata z mężem Kamilem i córką Natalią. Druga bohaterka jeździ firanką po europie, czyli tirem. Ma to w genach po ojcu i dziadku. Kiedy Agata jest w trasie domem zajmuje się kogut, czyli mąż. Dziecko wychowują tak, aby nie weszło na głowę opierają się o system kar.

Czas sprawdzić czy definicja kobiecości wygląda tak samo?

Zamiana żon - O programie

W programie „Zamiana żon” zobaczymy, jak krańcowo różne rodziny dokonują ważnych życiowych wyborów. Co się stanie, kiedy dwie żony zamienią się miejscami? W każdym odcinku dwie bohaterki będą musiały zmierzyć się z siłą własnych przyzwyczajeń, by jak najsprawniej zorganizować życie wszystkim domownikom. Od codziennych wydatków, gotowania, prac domowych, aż po oczekiwania wobec partnerów i dzielenie się obowiązkami rodzicielskimi. Czy w trakcie programu obie strony nauczą się czegoś o sobie i spojrzą na swoje rodziny z innej perspektywy? Bohaterki sprawdzą również, w jakim stopniu własne doświadczenia i wypracowane rozwiązania znajdą swoje zastosowanie w nowych relacjach. Czy po takiej zamianie mąż doceni żonę, a żona męża? A może wręcz przeciwnie?

Gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "Zamiany żon" obejrzysz online na VOD player.pl. Premiera w każdy piątek o godzinie 23.00