Zamiana żon

sezon 2 odcinek 2

Zamiana żon 2

Drugi sezon polskiej edycji programu "Zamiana żon". W tym odcinku poznamy dwa różne małżeństwa: wyrzeźbioną parę z Płocka i rodziców z dwójką dzieci z Częstochowy.

Zamiana żon - Streszczenie

Marcin, dla przyjaciół "Pycio", to trener i sportowiec od lat w świecie kulturystyki.  Aneta, również zawodniczka i kosmetolog w jednym. Poznali się na siłowni. Zaczęli wspólnie ćwiczyć, a ich treningi były tak owocne, że obrodziły... w ślub na siłowni. Ich życie jest podporządkowane siłowni i treningom. Nie mają dzieci, za to mają dwa szpice.

Druga para bohaterów to Kasia i Janusz z Częstochowy. Tutaj życie rodzinne kwitnie bez suplementów. Ona zajmuje się domem, a on układa cegły w hucie. Piwko i grill to nie grzech, a dom to królestwo dzieci. Najważniejsze dla nich są córeczki, a takie szczęście nie podlega żadnym rygorom.

Jak zniosą zamianę. Rodzinny rozgardiasz kontra pasja pełna poświęceń. Jak odnajdą się tak dwa różne światy? Czy wyniosą z tego coś dla siebie?

 

Zamiana żon - O programie

W programie „Zamiana żon” zobaczymy, jak krańcowo różne rodziny dokonują ważnych życiowych wyborów. Co się stanie, kiedy dwie żony zamienią się miejscami? W każdym odcinku dwie bohaterki będą musiały zmierzyć się z siłą własnych przyzwyczajeń, by jak najsprawniej zorganizować życie wszystkim domownikom. Od codziennych wydatków, gotowania, prac domowych, aż po oczekiwania wobec partnerów i dzielenie się obowiązkami rodzicielskimi. Czy w trakcie programu obie strony nauczą się czegoś o sobie i spojrzą na swoje rodziny z innej perspektywy? Bohaterki sprawdzą również, w jakim stopniu własne doświadczenia i wypracowane rozwiązania znajdą swoje zastosowanie w nowych relacjach. Czy po takiej zamianie mąż doceni żonę, a żona męża? A może wręcz przeciwnie?

Gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "Zamiany żon" obejrzysz online na VOD player.pl. Premiera w każdy piątek o godzinie 23.00