Zakup kontrolowany

sezon 33 odcinek 12

Zakup kontrolowany 33

Chcesz kupić samochód, ale nie wiesz jaki? Przytłacza Cię ogrom ofert i nie czujesz się pewnie w komisach czy salonach? Nie wiesz, na co zwrócić uwagę przeglądając internetowe ogłoszenia? Oglądaj Adama Kornackiego, a dowiesz się, jak dobrze wydać pieniądze na zakup nowego samochodu!

Zakup kontrolowany - o programie

W tej serii „Zakupu kontrolowanego” pojawią się ciekawi bohaterowie z nietuzinkowymi wymaganiami dotyczącymi aut. Nowy sezon programu przedstawi pełen przekrój samochodów osobowych z całego województwa mazowieckiego.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom widzów, w programie pojawi się więcej małych miejskich aut w różnych przedziałach cenowych. Popularne „mieszczuchy” muszą być bezwypadkowe i niezawodne. Nie zabraknie hot hatch’a dla młodego programisty czy elektrycznych SUVów, dzięki którym poznacie przyszłość elektromobilności w Polsce.

W nowych odcinkach pojawią się też auta sportowe do 800 tysięcy złotych. Ten sezon będzie pełen niespodzianek, nieoczekiwanych wyborów, wspaniałych gości oraz sprawdzonych ekspertów, którzy zawsze staną na wysokości zadania opowiadając o plusach i minusach danego auta. Nie zabraknie merytoryki oraz ciekawostek o nowych i starych modelach samochodów. Zapraszamy do oglądania nowej serii „Zakupu Kontrolowanego”!.

Zakup kontrolowany - gdzie obejrzeć?

Odcinki programu "Zakup kontrolowany" można obejrzeć na antenie TVN Turbo i platformie VOD Player.pl.