You Can... Shake!

odcinek 4

You Can Shake

Ostatnia walka przed wielkim finałem!
Specjalnie dla was zatańczą From The Soul i Paragraf Crew.

From The Soul to formacją, która tańczy razem od 7 lat. Grupa indywidualistów, którzy lubią spędzać razem czas nie tylko na treningach ale i poza nimi.
Są ciężkie i dobre chwile, które ich nie tylko uczą, ale także kształtują charakter. Szanują się i wspierają nawzajem, pomimo swych indywidualności podczas tańca tworzą jeden organizm. Tańczą już od tylu lat, że mają świadomość ciała na tyle wyćwiczoną że potrafią sami ułożyć choreografię, wiedząc co będzie dobrze wyglądać. Trener ich motywuje i wspiera, umożliwia pracę na warsztatach z najlepszymi tancerzami z Polski i z zagranicy. Poza tańcem mają inne zainteresowania takie jak teatr, gry zespołowe, śpiew czy rysunek.​

Po drugiej stronie ringu stanie Paragraf Crew - grupa młodych ludzi, których łączy jedna pasja. W tym składzie tańczą od 2013 roku. Style jakie preferują to głównie hip hop, popping i breakdance - rytmy ulicy! Nie tylko razem tańczą, ale wspierają się, motywują i śmieją razem o każdej porze dnia i nocy. Ich celem jest zdobywanie doświadczenia, stałe wzbogacanie się o nową wiedzę, poznawanie nowych ludzi oraz przekraczanie kolejnych granic.