You can dance - Po prostu tańcz!

sezon 9 odcinek 9

You Can Dance - po prostu tańcz! 9

Dwanaścioro tancerzy zostało w grze. Sześć nowych par znów zmierzy się z różnymi stylami tanecznymi, między innymi z afro jazzem - stylem pełnym ekspresji, energii i przede wszystkim wolności.

Uczestnicy będą mieli wspaniałą okazję pracować ze światowej sławy tancerką i choreografem - Dianą Matos, pracującą między innymi z takimi gwiazdami jak Nicki Minaj. W poprzedniej edycji jej przepiękna choreografia na otwarcie zachwyciła wszystkich. Tym razem również czeka nas efektowny show. Co tym razem wymyśli Diana?

Nie zabraknie oczywiście świetnej muzyki. Tancerze zaprezentują swoje choreografie, między innymi do takich utworów, jak “Work” Rihanny i Drake’a, “Black Skinhead” Kanye Westa, obecnego wielkiego hitu „Pillowtalk” Zayna. Pojawi się także muzyka innych popowych artystów, np. Chrisa Browna czy Kieszy.

W roli choreografów pojawią się finaliści poprzednich edycji, którzy dobrze znają ciężką pracę podczas programów na żywo. Tym razem przygotują nowych kandydatów do walki o zwycięstwo w 9. edycji „You Can Dance”.  Marcin Mroziński, Ilona Bekier oraz Julia Żytko wezmą pod swoje skrzydła tancerzy w drugim odcinku live.