You can dance - Po prostu tańcz!

sezon 9 odcinek 6

You Can Dance - po prostu tańcz! 9

Każdy dzień warsztatów na Malcie to nowe zaskakujące wyzwanie dla uczestników programu. Dwie grupy tancerzy rywalizujące między sobą! Jurorzy na moment nie spuszczą nikogo z oka! Sami zaangażują się w tę walkę!

Po raz pierwszy w historii „You Can Dance” zmienią się zasady warsztatów. 36 uczestników zostanie podzielonych na dwie grupy: tancerzy scenicznych, których domeną są takie style jak modern, jazz oraz streetowych, którzy najlepiej czują się w takich technikach jak hip-hop, new age czy taniec towarzyski. Pobyt na Malcie to jedna wielka bitwa pomiędzy tymi dwiema drużynami. Jak te zasady zmienią relacje pomiędzy uczestnikami? Która ekipa będzie lepsza? Która grupa będzie bardziej zgrana, a w której dojdzie do wielu konfliktów? Każda z drużyn pierwszego dnia dostanie swojego mentora w postaci nowego członka jury programu „You Can Dance”!

Do półfinału, który odbędzie się w porcie, przystąpi 34 tancerzy. Ilu z nich przekona do siebie jurorów? Czy uczestnicy, w których jury pokłada największe nadzieje, nie zawiodą ich? Ile osób pożegna się z marzeniem o finałowej czternastce „You Can Dance”?