Wychować i nie zwariować

odcinek 6

Wychować i nie zwariować

Bohaterami kolejnego odcinka są: mama Paulina, tata Tomasz, ich dziewięciomiesięczny synek Antoś oraz … piłka lekarska! Rodzice nie przypuszczali, że właśnie piłka odegra tak ważną rolę w ich życiu. A wszystko zaczęło się, gdy Antoś skończył 5 miesięcy i zaczął mieć kłopoty z zasypianiem. Koleżanka poradziła Paulinie, by wzięła synka na ręce, usiadła na dużej piłce i lekko podskakiwała. Rada okazała się doskonała! Antoś uspokajał się po kilku podskokach, a po kilkunastu minutach już spał. Jaka ulga!
Ale spokój w rodzinie nie trwał długo. Antoś urósł, waży już 10 kilogramów. Podskakiwanie na piłce z takim słodkim ciężarem jest coraz trudniejsze, tym bardziej, że synek budzi się kilka razy w nocy, a nie potrafi już zasnąć inaczej niż na piłce...

Paulina i Tomasz próbowali już wszystkiego, ale są bezradni. Czy Antoś jest już uzależniony od piłki? Co zrobić, żeby zaczął zasypiać w łóżeczku? Na te i inne pytania zmęczonych, niewyspanych rodziców odpowie nasz ekspert, pediatra Paweł Grzesiowski. A prowadząca program Paulina Krupińska, wyciągnie młodą mamę na pogaduszki poza domem, pierwszy raz bez dziecka.