Wszyscy na jednego, czyli Roast Krzysztofa "Diablo" WłodarczykaWszyscy na jednego, czyli Roast Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka

Pełna wersja - tego nie było w TV!

Żródło: TVN / Wojciech Kurczewski
Wszyscy na jednego, czyli Roast Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka, Pełna wersja - tego nie było w TV!
TVN, czwartek 22:30

Najbardziej hardkorowe żarty - za mocne do telewizji, doskonałe do internetu! Tylko w player.pl zobaczysz pełną wersję roastu Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka bez hamulców i bez znieczulenia!

"Roast" Kuby Wojewódzkiego i Michała Szpaka to coś, na co widzowie czekali naprawdę długo. Teraz przyszła pora na kogoś z samego piekła, czyli Krzysztofa Diablo Włodarczyka! Oczywiście nie zabraknie ostrych słów, kąśliwych żartów i dosadnych złośliwości.

Na wywlekanie i wyśmiewanie wszelkich wad boksera zdecydowali się: Tomasz "Titus" Pukacki, Maciej Orłoś, Łukasz Lotek Lodkowski, Rafał Pacześ, Katarzyna Piasecka i Rafał Bryndal.

"Roast” to popularna na całym świecie kabaretowa formuła oparta na zabawnych skeczach z dużą dozą uszczypliwości. Uczestnicy tego typu show z pewnością muszą mieć do siebie sporo dystansu, ponieważ główną ideą „roastów” jest prześmiewcze komentowanie wszelkich plotek oraz sekretów osoby „roastowanej”.

Przygotujcie się, to będzie prawdziwa jazda po bandzie!

Produkcja:
TVN S.A.
Dystrybucja:
TVN
Kraj produkcji:
Polska
Tagi:
kuba wojewódzki, Rafał Bryndal, Abelard Giza, katarzyna piasecka, maciej orłoś, stand up, Rafał Pacześ, Łukasz Lotek Lodkowski, roast, roast w TVN, roast Michała Szpaka, Tomasz "Titus" Pukacki, roast Włodarczyka, roast Diablo, roast Szpaka, roast Wojewódzkiego, co to jest roast, roast Krzysztofa Diablo Włodarczyka, Kasia Piasecka, roast diabo włodarczyka, roast Kuby, Krzysztof Diablo Włodarczyka, roast diablo pełna wersja, roast mariusza diablo włódarczyka długa wersja, roast włodarczyka w playerze
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Wszyscy na jednego, czyli Roast Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty