Wróżki
TVN Style

WróżkiWróżki

Żródło: Archiwum TVN Style
Wróżki
TVN Style

Podejrzewasz, że mąż cię zdradza? Nie jesteś pewien, czy zdasz zbliżający się egzamin? Chcesz zainwestować na giełdzie? Zastanawiasz się, co dalej z twoim życiem? Nie potrafisz podjąć decyzji? Idź do wróżki! Ona prawdę ci powie. Wróżą z kart, fusów oraz kości, korzystają ze szklanych kul, czytają z dłoni, potrafią zdobyć informacje o swoim kliencie na podstawie daty urodzenia. Kontaktują się ze zmarłymi. Widzą przyszłość, znają fakty z przeszłości. Wróżki, czarownice, tarocistki, chiromantki, wiedźmy.
Zgodnie ze statystykami co siódma osoba w Polsce przyznaje się do regularnego korzystania z usług osób zajmujących się wróżbiarstwem. Nie są to dane do końca wiarygodne. Większość ludzi wstydzi się o tym mówić. Wróżenie jest także sprzeczne z wiarą i religią. „Wróżki” to film dokumentalny pokazujący pracę czterech współczesnych wróżących kobiet. Jedną z nich jest legendarna krakowska wróżka Dzidzianna Solska. Ma ogromne doświadczenie, wygląda jak magiczna postać z bajki i chętnie opowiada o pracy w swoim nietypowym zawodzie. Podobnie jak jej koleżanki po fachu. Jaki mają dar? Co widzą w kartach? Jacy klienci odwiedzają je najchętniej? Co chcą wiedzieć i czego oczekują? Jaka powinna być prawdziwa wróżka? W filmie nie zabraknie także opinii klientów, którzy regularnie odwiedzają wróżbitki. Szukają tam odpowiedzi na ważne życiowe pytania. Czy wierzą w każde słowo wyczytane z kart? Co dają im spotkania z wróżkami? Co sprawia, że niektórzy każdą swoją decyzję muszą konsultować z numerologiem? Zapraszamy do świata magii.

Dystrybucja:
TVN
Kraj produkcji:
Polska
Tagi:
wróżka, Wiedźmy, czarownice, wróżki, numerologia, siły nadprzyrodzone, tarocistki, chiromantki, wróżka prawdę ci powie, wróżbiarstwo, dokument o wróżkach, Dzidzianna Solska, numerolog
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Wróżki”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty