Wojny samochodowe

sezon 12 odcinek 10

Wojny samochodowe 12

Przepis na ten program jest bardzo prosty. Dwaj fachowcy, którzy znają się na rzeczy, i samochody, na których można zarobić. Przemek Szafrański i Paweł Miszta kolejny raz będą szukać magicznych rozwiązań jak kupić auto taniej i sprzedać jeszcze drożej.

Wojny samochodowe - o czym jest program?

Na start sezonu panowie dostaną poważny budżet – 37 000 złotych. Ryzyko i odpowiedzialność rośnie; aby je zminimalizować, Paweł zdecyduje się na najlepiej sprzedawany model Toyoty, czyli Corollę. Przemek wybierze Opla. Jego Insignia co prawda już przy zakupie sprawi nieprzyjemną niespodziankę, ale czy to zaważy na końcowym wyniku rywalizacji?

Kolejny budżet będzie wymagał dużej elastyczności. Siedem tysięcy to kwota wymagająca dużego namysłu i rozwagi. Paweł zdecyduje się na kultowy model Volvo, jeszcze z czasów, gdy marka ta była liderem we wprowadzaniu zabezpieczeń i udogodnień dla kierowców oraz pasażerów. Przemek ostrożnie wybierze o osiem lat młodszego Opla Corsę. Dla volvo trzeba będzie znaleźć kogoś, kto wie co kupuje. Opel w tej wersji znajdzie nabywcę niemal od razu.

Jesienią przekonamy się kto w poszczególnych odcinkach zwycięży i zarobi więcej kasy!

Wojny samochodowe - gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki programu "Wojny samochodowe" obejrzysz na platformie VOD - player.pl!