Weekendowa metamorfoza

sezon 4 odcinek 7

Weekendowa metamorfoza 4

Kolejny odcinek programu „Weekendowa metamorfoza” i kolejna niespodzianka w wykonaniu Krzysztofa Mirucia i jego ekipy. Tym razem architekt pomoże Danielowi, który chce spełnić marzenie swojego partnera Marcina. Panowie wyremontowali sobie ostatnio kuchnię i przylegający do niej salon wypada teraz niezwykle blado. Pomieszczenie jest smutne i zdecydowanie brakuje mu charakteru i stylu. Oprócz trzech nijakich mebli, nie ma w nim nic więcej. A Daniel i jego partner marzą o przytulnej, przyjaznej przestrzeni, w której będą mogli odpoczywać i przyjmować gości. I właśnie taki salon w ciągu jednego weekendu stworzy dla chłopaków Krzysztof i jego niezawodny zespół.

"Weekendowa metamorfoza" - opis programu

Wiele osób latami patrzy z niechęcią na swoją mało funkcjonalną kuchnię lub przestarzały wystrój w salonie. Po cichu marzą o metamorfozie, ale nie mają odwagi, pomysłu lub możliwości, żeby się za nią zabrać. Na szczęście ktoś inny bierze sprawy w swoje ręce!

Już wiosną poznamy kolejne historie osób, które chcą zaskoczyć swoją rodzinę lub przyjaciół. Wyjątkowym podarunkiem będzie… remont! Czy uda im się dochować tajemnicy? Jak bliscy zareagują na nowy wystrój wnętrza? Czy architekt Krzysztof Miruć trafi w ich gust?

W programie „Weekendowa metamorfoza” przekonamy się również, że zgrany zespół to podstawa. W końcu nie jest prosto zrobić całkowity remont pokoju czy kuchni zaledwie w dwa dni! W metamorfozie pomogą prowadzącemu: Magda, która jest specjalistką od tkanin, stolarz Emil i dwie ekspresowe ekipy remontowe. Wspólnie potrafią zdziałać cuda i przygotować najlepsze niespodzianki na świecie!

"Weekendowa metamorfoza" - gdzie oglądać

Program dostępny na antenie HGTV w soboty o 22:00 oraz online na platformie VOD player.pl