Weekendowa metamorfoza

sezon 4 odcinek 6

Weekendowa metamorfoza 4

W tym odcinku poznamy Karola - mężczyznę wielkiej postury i wielkiego serca, który chce zrobić niespodziankę swojej żonie. Ma nią być odnowiona sypialnia z garderobą. Krzysztof Miruć odpowiada na wezwanie i przybywa wraz ze swoją ekipą, aby w trzy dni zmienić pomieszczenie. Czy się uda? Zobaczcie sami!

 

"Weekendowa metamorfoza" - opis programu

Wiele osób latami patrzy z niechęcią na swoją mało funkcjonalną kuchnię lub przestarzały wystrój w salonie. Po cichu marzą o metamorfozie, ale nie mają odwagi, pomysłu lub możliwości, żeby się za nią zabrać. Na szczęście ktoś inny bierze sprawy w swoje ręce!

Już wiosną poznamy kolejne historie osób, które chcą zaskoczyć swoją rodzinę lub przyjaciół. Wyjątkowym podarunkiem będzie… remont! Czy uda im się dochować tajemnicy? Jak bliscy zareagują na nowy wystrój wnętrza? Czy architekt Krzysztof Miruć trafi w ich gust?

W programie „Weekendowa metamorfoza” przekonamy się również, że zgrany zespół to podstawa. W końcu nie jest prosto zrobić całkowity remont pokoju czy kuchni zaledwie w dwa dni! W metamorfozie pomogą prowadzącemu: Magda, która jest specjalistką od tkanin, stolarz Emil i dwie ekspresowe ekipy remontowe. Wspólnie potrafią zdziałać cuda i przygotować najlepsze niespodzianki na świecie!

"Weekendowa metamorfoza" - gdzie oglądać

Program dostępny na antenie HGTV w soboty o 22:00 oraz online na platformie VOD player.pl