Weekendowa metamorfoza

sezon 1 odcinek 3

Weekendowa metamorfoza

W tym odcinku szykuje się wielka niespodzianka. Bohaterkę programu zgłosiła jej siostra. Bardzo chciała, by matka trójki dzieci mogła w spokoju zrelaksować się w swoim mieszkaniu. Salon jest dość problematyczny – to wąska przestrzeń z dużą ilością przedmiotów. Jak z wyzwaniem poradzi sobie ekipa remontowa?

"Weekendowa metamorfoza" - opis programu

Pod nieobecność osoby, dla której niespodzianka będzie przygotowywana, wybrane wnętrze zmieni się nie do poznania. Będzie to możliwe dzięki pomysłowości prowadzącego, zaangażowaniu bohaterów programu, udanym zakupom w sklepach z wyposażeniem wnętrz oraz współpracy ze sprawdzoną ekipą remontową oraz niezawodnym zespołem Krzysztofa. Architekta wspomoże jego asystentka, stolarz, specjalistka od dekoracji okiennych, florysta i dekoratorka wnętrz. Zgrany zespół to gwarancja udanego remontu w bardzo krótkim czasie.

O pomoc poproszą Krzysztofa Mirucia bardzo różne osoby. Mama będzie chciała odnowić pokój dla dorastającej córki, zmieniając jego wystrój z dziecięcego na młodzieżowy. Mąż zamarzy o sprawieniu przyjemności żonie, która zajmuje się dziećmi i zasługuje na sypialnię marzeń. Młoda dziewczyna zrobi remont salonu dla narzeczonego, by w końcu mogli razem zamieszkać. Siostra zaskoczy zapracowaną siostrę nowym, funkcjonalnym salonem. Metamorfoza każdorazowo dokona się w zaledwie weekend, w ścisłej tajemnicy przed osobą, z myślą o której będzie przeprowadzana. Każdy odcinek rozpocznie się wizytą prowadzącego w domu bohatera.

"Weekendowa metamorfoza" - gdzie oglądać

Program dostępny na antenie TVN oraz online na platformie VOD player.pl