Weekendowa metamorfoza

sezon 1 odcinek 1

Weekendowa metamorfoza

Michał jest zawodowym żołnierzem i postanowił przygotować wielką niespodziankę dla swojej żony. Ela na co dzień zajmuje się dwoma 2-letnimi bliźniaczkami, z których jedna wymaga rehabilitacji ruchowej. Młoda mama marzy o pięknej sypialni, ponieważ aktualnie jest niefunkcjonalna i pozbawiona uroku. Michał w wielkiej tajemnicy zgłasza pokój do programu i ustala plan działania z Krzysztofem. Kochający mąż wysyła żonę do rodziny, gdzie organizuje jej weekend z wycieczkami i wizytą w SPA. W tym czasie Krzysztof wraz ze swoją ekipą przeprowadza metamorfozę jej sypialni. Czy Ela pozna odmieniony pokój?

"Weekendowa metamorfoza" - opis programu

Pod nieobecność osoby, dla której niespodzianka będzie przygotowywana, wybrane wnętrze zmieni się nie do poznania. Będzie to możliwe dzięki pomysłowości prowadzącego, zaangażowaniu bohaterów programu, udanym zakupom w sklepach z wyposażeniem wnętrz oraz współpracy ze sprawdzoną ekipą remontową oraz niezawodnym zespołem Krzysztofa. Architekta wspomoże jego asystentka, stolarz, specjalistka od dekoracji okiennych, florysta i dekoratorka wnętrz. Zgrany zespół to gwarancja udanego remontu w bardzo krótkim czasie.

O pomoc poproszą Krzysztofa Mirucia bardzo różne osoby. Mama będzie chciała odnowić pokój dla dorastającej córki, zmieniając jego wystrój z dziecięcego na młodzieżowy. Mąż zamarzy o sprawieniu przyjemności żonie, która zajmuje się dziećmi i zasługuje na sypialnię marzeń. Młoda dziewczyna zrobi remont salonu dla narzeczonego, by w końcu mogli razem zamieszkać. Siostra zaskoczy zapracowaną siostrę nowym, funkcjonalnym salonem. Metamorfoza każdorazowo dokona się w zaledwie weekend, w ścisłej tajemnicy przed osobą, z myślą o której będzie przeprowadzana. Każdy odcinek rozpocznie się wizytą prowadzącego w domu bohatera.

"Weekendowa metamorfoza" - gdzie oglądać

Program dostępny na antenie TVN oraz online na platformie VOD player.pl