Warsztat urody

odcinek 2

Warsztat urody

Ela, trzydziestoletnia fitness mama nie chce już więcej usłyszeć, że wygląda na starszą, niż wskazuje na to je dowód osobisty. Małgosia Rozenek – Majdan świetnie ją rozumie, bo sama od kilku lat prostuje dane na temat swojego wieku, postanowiła więc pomóc Eli odzyskać jej metrykalny wiek!

Prowadząca, wraz z lekarzem z kliniki medycyny estetycznej, makijażystką, stylistą i manikiurzystką, zabrała się za cofanie czasu – Elę czekają zabiegi medycyny estetycznej, przegląd szafy i kosmetyczki oraz rewitalizacja paznokci. Ekspertki tchną nowe życie nie tylko w Elę, ale także w jej przepastną szafę, w której skrywają się niedocenione skarby. Kosmetyczka jednak nie wygląda już tak okazale, a jej zawartość raczej martwi – przypadkowe kosmetyki, nieodpowiednie dla Eli, jak na przykład zbyt ciężki podkład, dodają jej lat. Porady Małgosi i Agnieszki Chełmońskiej, makijażystki, w kwestii makijażu, okażą się proste, ale i odkrywcze.

Zabiegi, szkolenia i porady nie poszły w las – Ela na finale jest odmieniona, pełna kobiecości i świeżości. Ale o wieku nie świadczy tylko PESEL, ale przede wszystkim energia, optymizm i radość – i to na szczęście Ela w sobie ma! Małgosia wraz ze swoim zespołem ekspertek odjęła jej tylko kilka lat.... a jak wiemy, od przybytku głowa nie boli!