Warsztat urody

odcinek 1

Warsztat urody

Kiedyś aktywna zawodowo Kasia, dbająca o swój wygląd i kondycję, dziś straciła pewność we własną atrakcyjność. Po urodzeniu dwójki dzieci skupiła się głównie na nich, i choć dają jej wielkie szczęście, zapomniała w tym wszystkim o sobie... Własne potrzeby i pragnienia zeszły na dalszy plan. Kasia postanowiła jednak to zmienić i na nowo odnaleźć pewność siebie i piękno i dlatego właśnie pojawiła się u Małgosi Rozenek – Majdan w "Warsztacie urody"!

Czego najbardziej brakuje tej młodej mamie? Patentów na ekspresowe dbanie o siebie w domu! Kiedy ostatnią rzeczą, którą masz, wychowując małe dzieci, jest czas dla siebie, każda wskazówka, jak go zaoszczędzić, ale przy tym nie zapomnieć o własnym komforcie, jest bezcenna! Małgosia, z pomocą kobiecego sztabu ekspertek, ma już opracowany plan działania! W przypadku Kasi, która ma w sobie dużo naturalnego piękna, nie potrzeba drastycznych zmian – główne zadanie ekspertek i Małgosi, to wydobycie i podkreślenie walorów i atutów urody Kasi. Make up no make up, rozświetlenie buzi nowym kolorem włosów i delikatnym cięciem, odżywiające skórę twarzy zabiegi medycyny estetycznej, no i oczywiście pogaduchy w babskim gronie i nowe szpilki, powinny zdziałać cuda!

Czy Kasia poczuje się jak milion dolarów, czy będzie wolała wrócić do dawnej siebie? Czy zmiany muszą być drastyczne, aby były zauważalne? W "Warsztacie urody" mamy na wszystko pomysł i receptę!