Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy

sezon 16 odcinek 9

Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy 16

Poziom adrenaliny po skokach spadochronowych łagodzi rejs luksusowym katamaranem. Patrycja poznaje w klubie wiernego adoratora, a pogodzeni Jez i Kamil - dwie wierne fanki. Zabawa kończy się na jednym słowie - zwłaszcza gdy granice wyznacza Kasjusz.

Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy XVI – opis programu

Po najdłuższej domówce sprzed kilku miesięcy, spragniona zabawy z ludźmi Ekipa w końcu wyrusza poza Warszawę. Dla niektórych osób będzie to pierwszy raz, gdy wejdą do klubów jako oficjalni uczestnicy i poczują atmosferę spotkania z fanami.

Nie wszyscy z poprzedniej edycji dotarli do Łeby, mimo to obecny skład liczy aż 12. osób. Do grona imprezowiczów postanawia dołączyć “królewska para”, czyli Arnold i Ewelona, którzy ze swojej komnaty spróbują zapanować nad niesforną grupą. Nie zapominajmy jednak kto jest królową koprów...

W Ekipie pojawi się kolejny uczestnik o zwierzęcym przydomku. “Sarna” to wysoki, dobrze zbudowany dżentelmen, który trochę namiesza - nie tylko w damskich sercach. Przybycie Michała odbije się również na męskim stadzie.

Uczestnicy znajdą wiele pomysłów na wspólne spędzanie czasu. Poza zwiedzaniem okolicznych atrakcji, odnajdą w sobie ukryte talenty, czego efektem będzie film z prawdziwego zdarzenia. Wyjątkowe zaangażowanie operatora kamery na zlecenie wszechstronnego reżysera oraz niezwykle uzdolnieni aktorzy, być może zaprowadzą Ekipę wprost na czerwony dywan. Śluby kolonijne połączą w pary miłośników melanżu, a jak to w związkach bywa - od miłości do nienawiści.

Nie zabraknie również specjalnych gości - weteranów imprezowania, którzy stęsknili się za Ekipą i wspólną zabawą. Przekonamy się czy Pedro, Dzik i Stifler nie wypadli z formy, bo co do Kucharza możemy być pewni.

W XVI sezonie Ekipa z Warszawy zamierza mocno się odpalić, ale czy nadmorskie kluby wytrzymają to napięcie, a legendarny dom przetrwa kolejny najazd? Jedno jest pewne - wakacje trwają tak długo, jak długo trwa impreza z Ekipą!

Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy XVI - gdzie obejrzeć?

Premiera nowego sezonu „Ekipy z Warszawy” już 19 września na platformie VOD player.pl.