Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy

sezon 15 odcinek 8

Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy 15

Niektórzy opuszczają Ekipę z własnej woli, a inni z przymusu - odejście Dzika to nie koniec pożegnań tej nocy. Są też powroty, ale nie wszyscy cieszą się na widok Alana. Będzie spina z Kasjo? Ten dzień pokaże kto tak naprawdę jeszcze jest w formie.

Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy XVI – opis programu

W XV sezonie nie zabraknie grubych imprez rozkręcanych przez muzycznych idoli, prywatnego DJ-a oraz barmana, którzy zadbają o to, aby Ekipa bawiła się dobrze do wschodu słońca. Kucharz postara się przywrócić uczestnikom siły po każdej nocy, o ile sam nie pójdzie w gruby melanż.

Do imprezy trwającej cały sezon dołącza niemałe grono świeżaków. Oliwia, urocza blond-niewiasta o gołębim sercu, od samego początku przejmuje rolę gospodyni. Wraz ze swoim przybyciem, Lena wnosi do willi dużo śmiechu i energii, co nie każdemu może się podobać, jednak niezwykle stonowana Patrycja, miłośniczka zwierząt i długich paznokci, łagodzi wrażenie chaosu, jaki zawładnął domem. Męskie grono “nowych” również liczy trzy osoby. Prosto z boiska piłkarskiego przybywa Kamil, a wraz z nim 2 metry wzrostu, co nie umyka uwadze domowniczkom, wobec których wykazuje skłonności opiekuńcze. Jeremiasz wiele lat spędził za granicą pracując jako barman, więc nie bez powodu znalazł się w Ekipie, która czasem ma trudności ze zrozumieniem czeskich słów oraz z zapamiętaniem jego imienia - po prostu Jez. Dominik postanowił zrobić sobie przerwę od prowadzenia własnego biznesu i dołączył do Ekipy, by porządnie się wyszaleć.

Pieczę nad tak licznym gronem Ekipowiczów pełni Ptyś, a jego pojawienie się zawsze zwiastuje jakieś nowe niespodzianki. Jako Boss, przypomina o przestrzeganiu starych zasad, ale też informuje o nowych - w tym sezonie nie ma imprezowania bez nauki. Zobaczymy kto jest najpilniejszym uczniem, a kto chodzi na wagary. Ale w tym sezonie przede wszystkim poznamy nowych Uczestników i przekonamy się czy uda im się zjednoczyć ze starymi, tworząc zgraną Ekipę “Warsaw Shore”.

Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy XVI - gdzie obejrzeć?

Premiera nowego sezonu „Ekipy z Warszawy” już 28 marca na platformie VOD player.pl.